Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálnátok akkor, ha a...

Mit csinálnátok akkor, ha a főnök nagyon lekezelő lenne veletek, csúnyán beszélne hozzátok?

Figyelt kérdés
Nekem kedvem lenne visszaszólni, de félek, hogy akkor búcsút mondhatok az állásomnak.
2017. ápr. 13. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
en leugatnam, ha kirug se erdekel, megyek mashova.
2017. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
elküldeném a ... anyjába majd beadnám a felmondásomat..
2017. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én biztosan úgy fogalmaznék, ami egyben gúnyosan humoros, attól talán észrevenné magát (pl. hogy milyen igaza van a főnök úrnak, nem véletlen, hogy ő a főnök).
2017. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Olyan helyen lax ahol az az egyetlen munkalehetőség vagy mi? Tudod velem is előfordult már, hogy úgy beszéltek velem mintha a valagukból rántottak volna ki. Hallgattam én is, egyik fülemen be a másikon ki, hidd el nem érdemes, engem pl ki is rúgtak annak ellenére is, hogy jól végeztem a dolgomat és hallgattam nyeltem tűrtem.

Kérdezd meg a főnöködtől, 'Na mi van B+ nem b..sztál az éjjel, vagy mi a q r v a anyád a te bajod ?' Így kell ezekkel, ebből értenek sokan !

2017. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ, ha mennék máshova, más helyre, akkor lehet szétverném a gyerek vállát.


De most komolyan.


Nekem volt pár hely tavaly ahol dolgoztam, és ha mondjuk még be is szólogattak volna páran, pár vezetőt szerintem fellöktem volna mint a sz@@rt.


De lehet idén megcsinálom majd valahol. Azé má.

2017. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
kommentelőknek : szájkarate...persze olyan könnyen lehet manapság munkát találni mi,hogy csak úgy felmond? sok mindent eltűr az ember,hogy ne dögöljön éhen vagy a családja,esetleg ne az utcára kerülj.
2017. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Ma reggel pont beszóltam a főnökasszonynak:D odajött hogy mi ez a sok cucc, nem hogy fogyna hanem még inkább egyre több is, elkezdett szívózni.. Mondják a kollégák hogy ma azért elég sok jött, ezért van itt ennyi, erre mondja csak tovább.. Mondjuk ilyenkorra már kezdett rájönni hogy nincs igaza úgyhogy elbazsajintotta magát, erre mondtam neki, na tudod mit, menjél haza aztán pöröljél inkább az uraddal.. na erre elkerekedtek a szemei, a kollégáktól csakúgy zengett minden, úgy röhögtek:D találkoztam vele délután is, valamit beszéltünk aztán hozzátettem a nevéhez hogy néni(azért van közöttünk kb 20 év, gondoltam rendes leszek😳), na erre megpróbált hozzámvágni egy zsák valamit (véleményem szerint egy pár cipő lehetett, nem láttam mi volt benne) hogy én hogyan merek ilyet mondani neki hogy néni:D lényeg a lényeg, nem a mai nap után fog megszeretni, az egyszer biztos😂
2017. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kilépnék a francba.

Félsz,hogy búcsút mondhatsz az állásodnak?

Az ilyen főnökkel rendelkező munkahely nem munkahely,hanem egy stressztelep,ahová rossz kedvvel mész be.Nyugdíjig a főnöködet dumáját akarod hallgatni?

Lépj!Nem csak egy munkahely körül forog a világ!!!

2017. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére az én képességeimmel rögtön tovább tudnék állni, max. picit kevesebb fizetésért. Szóval ha nagyon minősíthetetlen stílus lenne és folyamatos (mert szar napja mindenkinek lehet, így egy-egy ilyen eset felett szemet hunynék, hogy megnézzem, később mi lesz), akkor felmondanék. Nem ugatnám, ordítanám le, mert az nem az én szintem. Hanem majd exit interjú alatt elmondanám, hogy ilyen stílusban alkalmazottal nem beszélünk, ha meg nincs exit interjú, akkor az irodában dolgozó legnagyobb "fejessel". Ha az épp a főnök, neki is kulturáltan, de határozottan mondanám el.
2017. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azt el kell mondani, hogy a normális hangnem mindenkinek megjár és a lekezelő, inkorrekt viselkedés biztosan nem része a cégen belüli vezetői kultúrának. Ezt biztosan megerősíti a magasabb szintű vezető is...
2020. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!