Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fizikai melósok nektek munka...

Fizikai melósok nektek munka melett mennyi időtök van az otthoni dolgokra, hobbytokra?

Figyelt kérdés

Én 8+ órát melózok, minden mocskos fizikai munka, favágás, hasgatás, kaszálás, termény pakolás, bontás, tégla pakolás stb.


Munka közben alig álunk meg egy nap 20-30 percre kajálni, pihenni nem lehet a főnök meg a kocsiból hajt minket, nem vagytok kész, miér áltok stb.


Nagyon kivagyok már és alig keresek valamit.


Hobbym az országuti kerékpározás, nyáron és hétvégéken tudtam tekerni egy kicsit de hétköznap szinte nulla erőm volt, most, hogy beütött a hideg akkor végkép nincs erőm.



2017. nov. 21. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz esetleg màsik meló után nézni?
2017. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 15-15 perc volt a pihi, hazaértem 3 és 4 között, utána kellett egy újraélesztés, hogy legyen egyáltalán kedvem a hobbijaimra. :) De mire igazán fellelkesültem volna, már mehettem tusolni és aludni, mivel 5 előtt keltem. :D Sportoltam egy darabig, de aztán már úgy éreztem totál kikészültem a sok mozgástól és a 0 pihenéstől. Muszáj volt váltani. Nem csodálom, ha neked sincs kedved mozogni, mert én elég sportőrült voltam és nem hittem volna, hogy valaha valami eltántorít. :D
2017. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyival jobb a helyzetem, nem b@xogatnak, sürgetnek számonkérnek. Van látszata amit csinálok. Ha valami kimarad az is tud látványos lenni... De nem szóltak, másnap pótoltuk...

Kevesebben vagyunk mint kéne. 5-6 is elkelne, de 3 vagyunk. Szabi, táp, és borul a rendszer.

Melo után hazafelé néha veszek dolgokat.


Fizikailag zokni vagyok hazaérkezés után.

Kis netezés, pihi alvással. " Összegereblyézem magam, bolt ha kell még valami. És vacsi készítés.

Sok kreatív dolgot csináltam régebben. Kötés, varrás, papírkosárfonás, egyéb.


Sok városba van " összeszerelős üzem ". 3 műszak se könnyű, de legalább " nyáron nem ázol télen nem fázol ".

Szerződéses buszokkal viszik a dolgozókat. Ilyen nincs 10 - 40 km környékeden?

Hosszú úton, alhatsz, netezhetsz, vagy rádiót hallgathatsz.

2017. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ott kell hagyni az ilyen helyeket, első adandó alkalommal, de a legjobban teszi aki kimegy külföldre ha már gürizek akkor gürizzek pénzért! Tudom Svédországból írok, és hoppá még szabadídőm is van. Itt emberi az építőipar nem néznek igáslónak, attól függetlenül dolgozni kell, de a körülmények, főnökök ég és föld a magyarhoz képest.
2017. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Külhon is csak akkor jó ha nem valami közvtítőn keresztül mész ki. Mert gyanítom lehúzza akiket ki vitt...
2017. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!