Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Furának néznek ha munkából...

Furának néznek ha munkából haza indulás előtt átöltözök sport ruhába és úgy megyek ki az irodából?

Figyelt kérdés
Munka után sportolni gondoltam és így kényelmesebb lenne nekem.
2018. máj. 9. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Azt hiszik majd, hogy a futáros fiú éppen kijött.

Majd tovább is mennek.

2018. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Én azt gondolnám, hogy biztosan edzeni megy munka után. Nem tartanám furcsának.
2018. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
A főnök helyében azt gondolnám, hogy keveset dolgozol ha még így bírsz tornázni
2018. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%

A szememben szánalom ha valaki a magánjellegu otthoni dolgait hozza be vagy irritalo.

Pl engem az is irritál ha nagywc-znek az irodaházban es ugy kell más után a mosdot használnom. De aki hányt, a wc t sem takaritotta le jol.


De visszaterve ez az átöltözősdi meg olyan csöves hatást tükröz hogy nincs hol átoltoznie? Az edzoteremben nincs öltöző?

2018. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk szabadban is lehet sportolni.
2018. máj. 9. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez teljesen normalis dolog, akinek meg nem tetszik, az mar az ő gondja. 4-es, kellemes természeted lehet :D
2018. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem az: volt munkatársam, aki fogat mosott, volt, aki ugyanígy átöltözött és van ismerősöm aki nordic walking-botot hord magával.
2018. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt múldkor egy kolléga látogatni, nordic walking bottal, járásból ítélve fájt a háta... maradjunk, annyiban, hogy olyan szintű manager az illető, hogy boldog lennék, ha a két napi fizuját elérné a havi fizetésem, pedig a magyar átlagfizetés többszörösét keresem.


Valahogy senki nem mondta neki, hogy szánalmas ... xD

2018. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csomó ember fut például esténként a Margit szigeten, gondolom az irodában öltöznek át hozzá.

Inkább az a csöves, ha a parkolóban tolod le a gatyát.

2018. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!