Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy segithetnek leküzdeni...

Hogy segithetnek leküzdeni munkahelyi stresszemet, szorongásomat?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Nagyon extrovertált,mosolygos, optimista ember vagyok. Tavaly 13 napig birtam a Mekiben,ugyanis a krumpli sütő hangját hallottam álmomban, órákkal hamarabb felébredtem,mert féltem,hogy elkések. Gyomorgörcsöm volt.Minden nap féltem,hogy elrontok valamit.

Idén egy sokkal nyugodtabb, magánfagyizóban kezdtem dolgozni.

Aggodalomra semmi okom,de hasonló problémákat produkálok.

Miért van ez?


2018. jún. 15. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Röviden:


Addig keresel munkahelyet amíg nem lesz olyan amit el is viselsz.


Pár ok a munkahelyi stresszre: felvesznek egy céghez, és a többi kollégád ahogy telik az idő egyre inkább leszoknak a munkáról, mindent rád passzolnak.


Erre a megoldás: munkaszüneti napokat tartassz, vagyik mondjuk délelőtt 10:00-kor kimész ebédelni és majd délután 3-4 fele mész vissza, de előtte megbeszéled velük ha van valami intézzék el.

2018. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerinted az átlagemberek nem szoktak stresszelni/szorongani/aggódni a munkahelyeken, főleg az első pár hónapban? Nem szoktak a munkáról álmodni, és nem szoktak nyugtalanul aludni?

Elárulom, hogy: DE!

Szóval nem, nem vagy különleges, az emberek többsége így van ezzel, és le is tudták ezt küzdeni, ahogy te is le fogod tudni küzdeni, csak ne rugózz ezen, ne hagyd hogy átvegye feletted az uralmat, le fogod győzni!

2018. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!