Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi játszódik le az ilyen...

Mi játszódik le az ilyen emberek fejében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A munkahelyemen van egy kolléganőm, velem egyidős. Mindketten 30 évesek vagyunk, ő párkapcsolatban él (most vettek közös házat), én férjnél vagyok.


A férfikollégák sportot űznek abból, hogy a kolléganőm fenekét fogdossák, aki röhög az egészen.

Semmi közöm nem lenne hozzá és nem is érdekelne, de egyrészt azonosítanak vele (bár én az első próbálkozás után közöltem, hogy ha megpróbálja akkor szilánkosra töröm a kezét), másrészt hátráltat a munkában mivel együtt dolgozunk.


Eleinte azt csináltam, hogy megcsináltam egyedül mindent amíg flörtölgetett, hogy haladjunk. Aztán meguntam és leálltam a munkával, odaálltam és pofavágások közepette vártam, hogy végezzenek. Ma szóltam neki, hogy ha gondolja maradjanak itt munkaidő után és csinálják akkor, de én haladnék. Nem használ semmi.


A főnöknek még nem akarok szólni, mert én vagyok az új, a kolléganőm 3 éve a cégnél van, én 1 hónapja kerültem ide. Nagyon kezd elegem lenni. Az a baj, hogy hiába végezném csak a saját munkám, nem tudom amíg ő nem csinálja meg az övét, összefügg a 2 munkakör.


Már próbáltam szépen is és csúnyán is szólni, de semmi. Vihorászik, flörtölget olyan pasikkal, akik családos emberek (sokan negyven felett vannak bőven). Vihorászik a biztonsági őrökkel, a karbantartókkal, mindenkivel. És bejön neki, hogy taperolják a valagát olyan emberek, akiket otthon várja az asszony... :D


Nem szeretnék jelenleg emiatt váltani munkahelyet, de nem jutok vele semerre, ahogy meglát egy pasit kész van.


Valakinek van valami ötlete, hogy hogyan lehet kezelni az ilyen embert?


2018. jún. 26. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Most az zavar, hogy a munka nem halad? Azt írod hogy eleinte elvégeztél minden munkát helyette is. Akkor nem olyan a 2 munkakör, hogy egymásra kell várni. Elvégzed a Te részed, és ha lejárt a munkaidő hazamész.


Úgy tűnik hogy nem a munkamenet miatt zavar ez. Főleg az zavar, hogy ő megtehet valamit, amit Te nem. Igaz, hogy a saját döntésedből, de egy részed ezt úgy éli meg, hogy nem teheted meg.

2018. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1. A munkát nem végezném el helyette.

2. Megkérném, hogy haladjon a munkával, hogy te is el tudd végezni a sajátodat.

3. Ha továbbra sem végzi el, akkor szólnék a felettesemnek, hogy ezért meg ezért nem tudok haladni a munkámmal. A többit majd a felettes intézi.

2018. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
szólj a hr esnek hogy zaklatják a nőt
2018. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mint mondtam el tudnám végezni a munkáját ha akarnám, de nem akarom. Egyrészt mert ugyanannyi pénzt kap mint én, másrészt meg nem az ő munkakörére vettek fel. Egyébként megmosolyogtatott a véleményed, egyáltalán nem zavar, hogy nem fogdossák kivénhedt 50-es, házas férfiak a fenekem. :D


Nem akartam spicli lenni és szólni a HR-nek, de ha ennyire hátráltatni fog akkor lehet hogy lesz ami lesz és szólni fogok valakinek.

2018. jún. 26. 14:24
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván nem a "kivénhedt 50-esek" fogdosását irigyled, de biztos hogy van köztük olyan vonzó férfi is, akitől szívesen fogadnál flörtöt vagy bókot, még ha nem is mutatnád ki.


Különben nem zavarna ennyire a dolog. Nyilvánvaló hogy nem hátráltat a munkában, ugyanis nem kell rá várnod...ha mindent elvégezhetsz helyette...

2018. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Látom nem megy az értelmezés...mindegy, igazából ahogy nézem minden kérdés alatt van egy hozzád hasonló megmondóember, aki sosem a kérdésre válaszol, hanem nyomja a saját baromságát.


Akkor elmondom még egyszer és utoljára: én már csírájában elfolytottam az ilyesfajta "poénkodásokat" és fogdosásokat, mert NEM VAGYOK RÁ VEVŐ! Nem a kocsmában vagyunk és nem szorulok rá az ilyen visszaigazolásokra, anélkül is van önbizalmam, hogy hagynám magam 70-es IQ-val rendelkező egyedeknek fogdosni.


A kérdés lényege nem ez volt.

2018. jún. 26. 17:14
 7/12 A kérdező kommentje:
*fojtottam. Ugyanitt valaki megmondhatná hogy lehet kikapcsolni a javaslatokat írás közben. :D
2018. jún. 26. 17:15
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös válaszoló! "ha mindent elvégezhetsz helyette...", most komolyan, miért végezne el bármit is a kérdező a kollégája helyett?

Komolyan ennyire nem vagy képes meglátni a problémát? Te leragadsz ott, hogy biztos irigy a kérdező, holott itt a legnagyobb probléma elsősorban az, hogy az említett nő nem végzi el a munkáját és ebből kifolyólag a kérdező is csak akkor tudja elvégezni a sajátját, ha előbb megcsinálja a más feladatait.


Szerintem te sem dolgoznál szívesen más ember helyett ugyanannyi pénzért, amikor a másiknak azon kívül, hogy feltűnési viszketegsége van, nincs semmi baja.

2018. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Ez a magyar emberek szellemi kapacitását jól jellemzi.


Szexuális zaklatásnak is vehetnéd.


Jól pofánbaxnám az ilyeneket.


Dobbants onnan minnél hamarabb.

2018. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy szólsz a felettesednek a munkát akadályozó tényezőről, inkább profizmus, mintsem spicliség.
2018. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!