Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti bevállalnátok hogy komornyi...

Ti bevállalnátok hogy komornyikok legyetek?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel hogy ingyen elvégezhetitek azt a hollandiai komornyik akadémiát, (ami egyébként több millió forintba kerül)

Ugye hatalmas fizetés viszont nulla szabadidő, és hát egy milliárdost kell szolgálnod és csak a szerencsén múlik hogy egy viszonylag jó arcot fogsz ki és nem egy tulkot. Ti lennétek komornyikok?

Tessék egy 2 és fél perces tömör videó az akadémiáról és hogy mit takar a komornyik lét.

https://www.youtube.com/watch?v=ow7KcAYtmSw



2018. júl. 1. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem sokat ér a pénz de nem mindent.
2018. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyértelmű igennel vagy nemmel nem lehet válaszolni. Sok mindentől függ. Ha azt nézem hogy nem szeretek szolga lenni akkor "Nem" a válaszom. De ha férfiként mondjuk a szépséges Jessica Alba házában lehetnék komornyik...

Vagy gondolj csak bele, a régi rendszer TSZ-elnökének gyakorlatilag volt komornyikja, persze nem ez volt beírva a munkakönyvébe hanem az hogy gépkocsi vezető. Ő volt az elnök sofőrje és hát minden parancsának teljesítője is. Mégis előnyösebb volt az ő állása mint azé aki kemény fizikai munkát végzett a piszokban.

2018. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem. Még Jessica Alba szolgája sem lennék.
2018. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"nulla szabadidő"


Biztos, hogy nem! Senkinek nem lennék a 0-24-ben a szolgája, fizethetne bármennyit. Még rövid ideig sem.

2018. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem tudok kényszermosolyogni..


ha tudnék színész lennék jó pénzért..

2018. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szerintem az emberek legalább egyharmada viszonylag jól tud mű mosolyogni, szóval a színészkedéshez szerintem egy jó mosolynál több kell. :D

Köszönöm a válaszokat.

Jöhetnek még.

2018. júl. 1. 14:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Ehhez a munkàhoz lojalitás, diszkréció és SZOLGÁLATkészség kell. A szolgálat valódi fogalmával sokan már nincsenek tisztában egyik oldalról sem. Nagyra becsülöm azokat az embereket, akik ilyen munkát végeznek.
2018. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7-es

Teljes mértékig egyetértek veled, sokan csak egyszerű szolga ként tekintenek rájuk pedig szerintem sokkal többek annál, én is nagyon tisztelem azokat az embereket akik örömüket lelik mások szolgálatában, szerintem ahhoz hogy valaki komornyik legyen több kell annál mint hogy sok pénz akarjon szerezni rövid idő alatt. És ahogy értenek az eleganciához, fegyelemhez meg az etiketthez, ááh akarok egy komornyikot :D

2018. júl. 1. 20:13
 9/14 anonim ***** válasza:

és nem engednék a házamba egyet sem..


a rumlim kikapcsol..

2018. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nemrég néztem ilyen lehetőséget itt Mo.-n, mert felvetődött bennem ezen munka. Külföld a nyelv végett kizárt, de egy magyar nő mellett szivesen lennék ilyen alkalmazott - igaz sokmindent meg kellene még tanulnom ehhez a munkához.
2018. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!