Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mindennap sírva jön haza a...

Mindennap sírva jön haza a barátnőm munkából de nem akar elmenni onnan ameddig nem talál másikat. Hogy vegyem rá h felmondjon?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a barátnődnek igaza van.

Sajnálom őt, kívánom, hogy mielőbb legyen állása, de bizonytalanra inkább ne mondjon fel!

2018. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Én is szenvedek a munkától, mert monoton adatrögzítés, a velem szemben ülő pedig olyan terrorban tart, hogy meg se merek szólalni egész nap.

Nem megoldás, hogy az ember a semmibe felmond.

Nekem pl van tartalékom, de így is fogy, mert állandóan elromlik valami, vagy eü ok, esetleg egyéb. Pedig ruhát ritkán veszek, én főzök, otthon reggelizek, nem péksütizek, néha tízórait is csomagolok...


Hajrá a barátnődnek, hogy minél hamarabb találjon új melót!

2018. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg vagy a munkahelytől-, vagy ha tudtok, akkor felvenni a kapcsolatot egy szupervízorral, aki segíthetne neki feldolgozni a dolgokat, illetve megfelelő megküzdési stratégiát kiépíteni, megtanítani neki.
2018. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megértem a barátnődet,teljesen igazat adok neki.

Semmire nem mond fel az ember.

Ha felmondana,eltartanád 100%ig?

2018. szept. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4# Igen eltartanám
2018. szept. 8. 09:11
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor a barátnőd a bolond, hogy eddig nem mondott fel...

téged nem zavar h ilyen munka mániás?

2018. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, és neked nem esne rosszul, ha fordított esetben a párod tartana el? Mert nekem pl igen. Szóval megértem a barátnőd, hogy nem mond fel - bár nem értek vele egyet, én mindig felmondtam, akár a semmire is. De mindig volt takarékom. Arra, hogy a párom tartson el, egy mentség van, ha egészségügyi okokból képtelen vagyok dolgozni, a "szar a meló" meg az "én nem fogok diplomával takarítani" nem azok számomra.
2018. szept. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor szabad felmondani, ha van másik munkahely. Teljesen felesleges a tartalékot felélni. Én nem tartatnám el magam senkivel. Arról nem beszélve, hogy a majdani lehetséges nyugdíjához a szolgálati idő kell. Nem érdemes feleslegesen munkaviszony nélkül maradni. Jó most ne hozzátok fel, hogy úgysem lesz nyugdíj, de legalább én nem rontok a helyzeten.
2018. okt. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!