Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti olyanról hallottatok hogy...

Ti olyanról hallottatok hogy valakinek a munkaköre nincs pontosítva, de ezért az illető nem szól senkinek mert olyan jó a fizetés? Többit alább.

Figyelt kérdés
Mondjuk felvesznek valakit egy céghez, és úgymond mindent kell csinálni, legyen műszaki vagy pénzügyi terület. Mondjuk pénzügyi területen, számlákkal foglalkozik, de a lényeg hogy vannak mellékes feladatok, pl. esténként autóval fuvarozni a kollégákat, vagy akár hétvégén is. Mondok egy példát, mondjuk heti 1-2 nap valamelyik kollégát kivinni a reptérre, vagy hétvégén ezt meg azt a kollégát elvinni vásárolni, és ne busszal menjen ezért vinni kell őt ide oda, stb. Viszont az illető akit felvettek nem szól ezért, hiszen a fizetés olyan jó. Valaki hallot ilyenről?
2018. dec. 27. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam ilyenről, csináltam is. Sőt, szerintem több tíz- vagy százezren vagyunk ebben a kis országban, akiknek a munkaköre nincs pontosítva és olyan dolgokat is kell csinálnunk, amikről semmi szó sincs sem a munkaszerződésben, sem a munkaköri leírásban. Van közülünk olyan, akinek ezért jó fizetést adnak, másnak nem.
2018. dec. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudok ilyenről, de arról a felek tudnak. Szóval elvannak és legalább dolgozik, adózik is érte.
2018. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégi és esti ingyen meló? Tudod mikor
2018. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a fonokot kell furikaznom munkaidon kivul mindenhova. Meg karacsonykor is felhivott es vinnem kellett öt rokonokhoz ossze vissza. Mindenzt ingyen benzint epphogy csak kifizeti. Felhiv telefonon es en ugrok neki. Csicskanak tart engem. A fizetesem is csak netto 130 ezer. Nem mondhatok fel mert nincs mas csak kozmunka meg gyar. Na erre varjon gombot az aki tud!!!
2018. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sosem hallottam olyanról, hogy valakinek túl jó lenne a fizetése.

Olyanról már sokszor, hogy valakinek nincs egyáltalán leírva a munkaköre. Tekintve, hogy olyan mérnökökkel dolgozom, akik létrehoznak munkaköröket, amik még nem is léteznek. Ellenben ezek az emberek nem tehetik meg, hogy új autót vegyenek, vagy éppen új ruhát - legtöbben a kínaiban és a turkálóban vásárolnak. :) Szóval nem, nem ismerek olyat, akinek annyira jó lenne a fizetése....

2018. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi van Balázska most épp R1-es munkatárs lettél?
2018. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy ez nem Balázska. Balázska csak kérdésben tud hőbörögni, válaszban soha, illetve ő legalább nagyjából ismeri az ékezeteket is.
2018. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan jó lenne a fizetés, én max. akkor szólnék, ha effektíve nem tudom megoldani a feladatot (pl. fuvarozni senkit nem tudok, mert nincs vezetni se tudok, jogsim sincs).


Amúgy meg ahol van feladatleírás, ott is ált. be van írva utolsó sorban pont ilyenek miatt, hogy "és amire a menedzsment megkéri", hogy meg legyen minden csinálva, akkor is, ha vmelyik területen épp üresedés van...

2018. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!