Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell a rádiót hallgatnia...

Miért kell a rádiót hallgatnia mindenkinek?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen beszereltek egy rakat nagy hangszórót.

Most bömböl az egyik legpopulárisabb rádiócsatorna.

Naponta többször leadják az összes popszutykot Ariana Grandé, Drake, Katy Perry meg a társait legalább 5-6 alkalommal minden egyes nap!

A műsorvezetők agyhalott tartalmakkal töltik ki a köztes időt.

Nem használhatunk saját fülhallgatót mert a "health and safety" tiltja. (Angliában vagyunk)


Most a sapka alatt hallgatok bluetooth-on hangoskönyveket, podcastot vagy egyéb szöveges anyagokat pont amiatt hogy nehogy lebukjak.

De a rádiót nem tudom elviselni. Egyszerűen frusztrál hogy tinip*csáknak gyártott hulladékot kell napi 8 órában elviselnem.


Már többször szóltam hogy zavar és vagy váltsák át valami másra vagy vegyék lejjebb egy kicsit hogy ne legyen zavaró. De semmit nem ért. Annyit értem el vele hogy a munkatársaim húzták az orrukat hogy mi bajom van a zenével.

Annyit mondtak akiknek panaszkodtam hogy örüljek hogy ennyi zene is van meg hogy ezzel csak nekem van bajom. Ami nem igaz mert mások is utálják ezt a szemetet, és vannak olyan munkaállomások ahol más rádió megy mert oda nem hallatszik el ennyire a rádió.

Persze ahol én dolgozok ott pont rám sugároz az egyik böhöm nagy hangfal a kettő közül.

Hiába használok füldugót hogy tompítsa, így is átszűrődik. Ráadásul nem hallom a kollégáimat és nem is tudok rendesen kommunikálni.


Ha a vezetőségnek szólok akkor meg lehet hogy lekapcsolják a rádiót teljesen.

Azzal csak a munkatársak haragját vonnám magamra amit nem szeretnék mert alapvetően nem rossz a munkahely és a fizu is egész tűrhető, plusz bónuszokat is kapunk.

Közel van a lakhelyemhez és a hétvégék szabadok.


Az egyetlen dolog ez a barom rádió amit nem tudok elviselni. Most sapka alatt még elmegy a füles, de ha melegebb lesz nem tudom majd elrejteni, meg fogok kattanni a rádió miatt.

Tudom hogy ez hisztinek hangzik, de elmondani nem tudom hogy az én vérmérsékletemmel mit tud tenni ez a napi 8 óra nyavajgós tinizene.


Ti mit tennétek a helyemben?



2019. febr. 4. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Részvétem. Voltam hasonló helyzetben, ha nem a zenére koncentrálsz, kitudod kapcsolni az agyad. Gyere haza, emelkedett a minimálbér!

(Vicceltem) én is kint vagyok

2019. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Megpróbálnám elérni hogy legalább a közelemben lévő hangfalakat szüntessék meg, vagy valami véletlen folytán meghibásodnának. Zavarnám a jelet, veszéyességi pótlékot kérnék. Nekem senki ne mondja, hogy ez nem káros az emberi szervezetre.
2019. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A rádió az irodából jön a hangfalakba. Nem tudom mit tehetnék. Az angolok egyáltalán nem rugalmasak ilyen tekintetben.

Ugyanakkor nem akarom azt sem hogy esetleg kikapcsolják és miattam más ne élvezze aki szereti. Ugye attól hogy én nem szeretem nem muszáj kikapcsolni.


Talán megpróbálkozom mégegyszer a főnöknél. Talán sikerül mielőtt bejön a meleg idő és nem tudok fülest sem használni.

2019. febr. 4. 22:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg elérni, hogy kapcsolják ki. Utána mindenki azt hallgat a munkaállomásánál moderált hangerőn amit akar, akinek ez tetszett annak maradhat, akinek nem az mást vagy semmit.
2019. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy kompromisszumos megoldás lehet, hogy ne rádió szóljon, hanem egy playlist mondjuk Spotifyról, YouTuberól, stb. A playlistbe pedig minden dolgozó betehet olyan számokat amiket szeret és ezeket random módon játsszák le. Így mindenkinek lesz a kedvére való zene.
2019. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
A rádió nem sokat ér antenna nélkül.
2019. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Mi az hogy nem használhatsz füldugót egy munkahelyen? EZ baromság, vagy nem jók az infóid. Főleg Angliában (én is itt vagyok) komolyan veszik az ilyesmit. Hogy healt and safety okból nem használhatsz fülvédőt????
2019. febr. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Mi az hogy nem használhatsz füldugót egy munkahelyen? EZ baromság,"


Nem is ezt állítja! A fülhallgatót tiltják, nem a füldugót!

2020. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Hiába használok füldugót hogy tompítsa, így is átszűrődik."


Milyen védelmi fokozatút használsz? Egy SNR33 már elég erősen tompit.

2020. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először azt hittem, én tettem fel ezt a kérdést. Az én munkahelyemen (szintén Anglia), ugyanez van, csak nekem egyszer volt egy kisebb vitám az egyik lánnyal, amiből majdnem az lett, hogy a főnök megszüntette volna a rádiózást. (Ami miatt engem utált volna mind a 44 pincérlány). Nálunk sajna a fülhallgató meg sapka nem megoldás. Füldugó sem.

Azt hiszem, egy meeting lenne a legjobb, ahol elmondod a főnöknek, hogy zavar a munkában, és legyen előírás, hogy vegyék halkabbra. Nekem sikerült ezt elérnem, kecske is, káposzta is.

2021. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!