Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kéne tennem, ha megszerzem...

Mit kéne tennem, ha megszerzem az egyetemi végzettséget, viszont nem akarok ebben dolgozni, mert egyáltalán nem érdekelt amit itt tanultam? Menjek el valami betanított munkára?

Figyelt kérdés

2019. jún. 25. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Akkor minek végezted el?


Menj el betanított munkára.

2019. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen ez a büfészak-képzés.
2019. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem büfészak.Közgáz.


#1

Ha itthagytam volna akkor meg nem lenne semmilyen végzettésem.Amúgy meg nem ide akartam volna jönni eredetileg

2019. jún. 25. 12:47
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Keresd meg azt a területet, ami érdekel, és ha van lehetőséged még tanulni, akkor állj neki! Ha azonnal munkába kell állni, akkor nem nagyon tudsz válogatni, esélyes a betanított munka.
2019. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Én a helyedben inkább itt sajnáltatnám, magam 7/24-ben.
2019. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonymousreview60 ***** válasza:
68%
Rohadt egyszerű. A közgázvégzettséggel, ha nem vagy teljesen hülye, épkézláb fizetést fogsz kapni. Eközben-ezután kitalálod, hogy mit akarsz csinálni, és azt hol lehet megtanulni. Majd a közgázvégzettséggel végzett munkából finanszírozod ezirányú tanulmányaidat.
2019. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is ez jutott eszembe, hogy keresel egy olyan munkahelyet, ahol rugalmas a munkaidő. Kérsz egy olyan fizetést, amiből röhögve kifizeted a második egyetemedet. Átjelentkezel arra az msc képzésre (ha orvosi vagy jogi irány, akkor kicsit nehezebb, lehet, hogy ott másoddiplomás jogi és valamilyen határterület az orvosi képzéshez jöhet szóba), és megcsinálod második msc diplomaként azt a szakot, amit mindig is akartál.
2019. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sok helyre fel fognak venni ilyennel azért. Éhenhalni nem fogsz, na 🙂


És persze betanított munkára is mehetsz. Ezeknél motiváljon az, hogy félévente előléphetsz. Feltéve, ha értelmesebb fajta ember vagy (ez nem következik a diplomából egyértelműen sajnos). Szóval most elkezded, fél év múlva műszakvezető-helyettes, egy év múlva műszakvezető lehet belőled. Mellette végezheted az adott munkahelyhez szükséges képzéseket.

Szerintem nyugodtan jelentkezésbe is beírhatod, hogy bizony neked az a célod, hogy ha tetszik a munka, akkor a lehető leggyorsabban előrelépj, tanulj, fejlődj, átlátshasd a folyamatokat, részt vehess azok hatékonyságának növelésében, stb...


És ezt értékelni fogják. Valószínűleg az előreléptetés is úgy fog megvalósulni, hogy az eddigi főnököd vagy elzúz külföldre, vagy kap egy jobb ajánlatot belföldön. Nagy a verseny a munkaerőért, főleg az értelmesért.

2019. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugi a generáció nagy rész épp ezt éli át. Keress valahol valami pénzt, hétvégente vagy estin meg csinálj közben egy OKJ-t valamiről ami tényleg érdekel, és később építsd fel azt.
2019. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi érdekel? Tanuld ki azt, addig meg kb bàrminek elmehetsz ilyen vègzettsèggel.
2019. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!