Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek halt már meg osztálytár...

Nektek halt már meg osztálytársatok / iskolatársatok?

Figyelt kérdés
Én most olvastam egy nagyon felzaklató cikket, miszerint egyik régi diák aki ugyanabba a suliba járt mint én, öngyilkos lett. Nem ismertem, mert ez kb 7 éve volt, de nagyon megérintett, hiszen egy nagyon jó tanuló gyerek volt, de sajnos az osztálytársai csúfolták. Egy olyan gyerek volt aki könnyű volt szapulni. Alacsony, szemüveges, göndör hajú, okos. Sajnos ezt a szülei nem vették észre. A gyerek utolsó üzenete az volt egyik barátjának “ Otthagytál “. Aztán megszökött, és felmászott, a villanypóznára, ami halálra sütötte. 😪 Tőletek, azt szeretném kérdezni hogy volt - e hasonló? Hanyadikban volt? Hogyan történt?

2019. okt. 20. 23:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

osztálytársam elé kikanyarodott egy teherautó mikor robogózott, fékezett és nekicsúszott a tehernek, szörnyethalt.

1 évfolyamtársam szerelem miatt öngyilkos lett, leugrott a hídról.

2 iskolatársam rákban halt meg.

1 iskolatársam meg a folyosón összeesett és meghalt, agyvérzésben.

2019. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%

Még általánosban egy osztálytársam rákban.

Középiskolás osztálytárs meg pár évvel a suli után öngyilkos lett.

2019. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%

Egy régebbi diák öngyilkos lett, szerelmi bánata volt

Az egyik tanár mondta, hogy egy osztálykirándulásukon az erdőben voltak, az egyik gyerek menőzött a telefonjával, és hát belecsapott a villám, a gyerek szörnyethalt.

2019. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%
Úristen, agyvérzések ilyen fiatalon, ez borzasztó. 😢
2019. okt. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
90%
Volt,az egyik huszonéves diák középiskolában agyvérzést kapott egyik percről a másikra,régen agydaganattal műtötték.Mindegy is,beteges volt.
2019. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%

Fú, durva hallani ezeket a sztorikat, bakker! Főleg a sok öngyilkosságot!

Én egy szívbeteg általános iskolai társunkról hallottam, hogy sajnos meghalt.

Még úgy is megrázó volt, hogy tizenéve nem láttam, mivel emlékszem rá, hogy anno milyen sokat együtt játszottunk, és nem is látszott rajta, hogy beteg. Csak tudtuk, hogy pacemakere van.

2019. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

pont ma beszélgettünk ilyensmiről mivel a városban meghalt egy 17 éves srác balesetben.

Hál'Istennek ilyen tapasztalatom nem volt de ma mondta barátnőm hogy amikor kicsi volt egyik iskola társa balesetben meghalt a szüleivel együtt. Barátnőm mai napig emlékszik hogy az igazgató nő úgy fejezte be a beszédet hogy "az ő életének a könyve ma véget ért" (elsős volt a gyerek)

2019. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
86%

Középiskola elsős voltam, mikor az ofő összehívta az osztályt, és közölte, hogy a betegség miatt távollevő osztálytársunk meghalt. Kolis volt, lebetegedett, anyukája érte jött hogy hazavigye, és a hazaúton autóbalesetet szenvedtek, mindketten meghaltak :'(

Osztalytárssal nem történt több ilyen, de amikor 18 voltam, az egy évvel fiatalabb szomszéd srác családostól balesetezett, ő meghalt. A családjat nagyon hazavágta a dolog.

Aztán mikor 23-24 éves voltam, két barátom lett egymás után öngyilkos.

2019. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
80%
Igen, nekem 10.-ben egy lány szénmonoxid mergezesben, két évvel később, az érettségi évében egy fiú autóbalesetben :(
2019. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
87%

Általános iskolában egy alattam járó kislányt fejbe találta a labda kocogás közben, az egyik fiú lőtte ki véletlenül a pályáról. Felsegítették, és nem volt akkor semmi baja, simán átment az egyik barátnőjéhez, ott hányingere lett, kórházba vitték, és pár órán belül meghalt agyvérzésben.


Középiskolában volt öngyilkosság felsőbb éveseknél, de mivel nem tudtam arcot kapcsolni a nevekhez, így nem igazán rázott meg, míg az általános iskolánkban elég kicsi közösség volt.

2019. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!