Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak/vegyek padagógus...

Mit csináljak/vegyek padagógusnapra a fizika tanárnőmnak?

Figyelt kérdés

Űverjófej , idén kezdett engem tanítani. Az iskolámban kertész-, és robotikaszakkört is vezet. Egy szinten kezel mindket magával és nagyon jól tanít. Vinnék neki valamit Pedagógusnapon DE NEM TUDOM HOGY MIT.

Legyszives ti mit vennétek (csokin és virágon meg egyeb sablonokon kivul) A fizika tanárnőmnek?



2020. jún. 3. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne nyalizz!

Az osztály vegyen valamit közösen.

2020. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Polomania.hu oldalon van fent fizikatanáros pólo.
2020. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig csoki vagy virág.

A virág szép, de hála az égnek néhány nap után elhervad és nem foglalja a helyet.

A csokit ha nem szeret, tuti van olyan a családban, aki igen, így sosem vész kárba.

Minden más felesleges porfogó és nagyon könnyű vele mellélőni.


(halkan mondom: könyvjelző -HA bejön, HA szeret olvasni, HA eltalálod az ízlését. Nekem sikerült)

2020. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kertész-, és robotikaszakkört - esetleg vehetsz neki valamit, ami ehhez kötődik, pl cserepes növényt vagy valamit aminek a robotikához van köze.


Vagy, ha jól rajzolsz, írsz, stb., A tárgyával kapcsolatban alkoss valamit.


Ez csiklandozó érzés lesz a tanárnak.


A lényeg, hogy ne legyen drága az ajándék és ne olyant adj, amit inkább az osztály szokott ajándékozni.

2020. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az alkotas szerintem jo otlet. Egyszer bementem a volt sulimba (2009-10 korul, 2001-ben erettsegiztem), epp az egyik volt tanaromnak volt szuletesnapja. A fizikatanarnom is meglatott, behivott a szobajaba, es mutatta, hogy milyen fizikai szemleltetoeszkozoket kapott az epp aktualis osztalyatol. :)

Konkret otleteket pl. Oveges regi konyveiben talalsz, vagy valami egyszeru kitet rendelhetsz Alirol (pl. mini Tesla coil, femkereso, ilyesmit). Ha robotikara is jarsz, gondolom forrasztopakad van mar otthon, ossze is tudod rakni neki. Oveges kiserleteihez sem szokott sok kelleni, par konzervdoboz pl.

2020. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!