Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Zavarna titeket ha az érettség...

Zavarna titeket ha az érettségi bizonyítványt nulla ceremóniával a titkárságon átadnák és kész ennyi?

Figyelt kérdés

Ugye írásbelik lementek eredményt tudjuk szóbeli nincs is, az érettségi bizik elkészültek, egyesével be lehet menni az iskola titkárságára és nulla ceremóniával átadják. egy aláírás az átvételi ívre és hajrá lehet vinni. És ennyi.

Nulla ünnepélyesség nulla ceremónia.

Anyám szerint ez „kiakasztó“ én meg úgy vagyok vele nem tök mindegy? Átvettem és csá.

Most lenne egy órás átadó ünnepség egy dögunalmas beszéddel meg gratulációk hadával...kinek kell ez? Nem jobb így? Egy aláírás itt van na szevasz. 2 perc.


2020. jún. 10. 09:00
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
87%
Szerintem is tök mindegy, az a lényeg hogy az érettségi meglegyen
2020. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
akkor kár 80-100 éve (mióta érettségi van) ceremoniálisan átadni nem? Akkor kár volt 100 évig ezzel szarakodni. Eddig is átadhatták volna "csak úgy"
2020. jún. 10. 09:07
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem, rohadt idegesítő volt az egész amikor nálunk osztották kissebb ünnepseg keretein belül. Az két lány és három fiú meg is bukott, nekik megalázó volt az egész mi meg olyan feszengve álltunk e miatt végig, szinte kínosan éreztem magam amiért dícséretet is kaptam.
2020. jún. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Én tavaly örültem a ceremóniának, minden pillanatot igyekeztem megőrizni, az egész tök ünnepélyes volt.

...addig a pontig, amíg az egyik tanár oda nem jött lecseszni, hogy "xykám, mi volt ez a felelés, az x meg az y is jobban feleltek nálad, nem is hiszem el, hogy készültél erre." Köpni nyelni nem tudtam, annyira szarul esett, hiszen marha sokat készültem, csak rám jött a lámpaláz és alig bírtam megszólalni. Meg nem ezt vártam egy olyan tanártól, akivel tök jó kapcsolatom volt - a kioktatása nélkül is nehéz volt túllendülnöm a lepontozáson meg a személyes kudarcon, így max egy-két kedves szónak örültem volna, nem ennek.

Hát így:)

Nekem jó volt a ceremónia, de ezek után azt mondom, bár ne lett volna.

2020. jún. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

Ez nem másnak szól, hanem nekem, hogy jó úton haladok és tovább kell mennem.

Ez csak rész eredmény és aki nekem számít, az úgy is ír, vagy mond egy dicsérő szót és ez is több, mint amire számítok.



Az igazi ceremónia az lesz, amikor a tanultakat végre hasznosíthatom is.

2020. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
Remélem mire én eljutok odáig eltörlik ezt a szarságot, de ebbe az országban kétlem....
2020. jún. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségi nem zavarna. Azért ha a mesterszakos diplomám bsznák hozzám félvállról, lehet, hogy nem lennék ilyen boldog.
2020. jún. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
25%

6oska! Nem az országban van világjárvány!

Remélem, more eljutsz érettségiig ezt is megérted!

2020. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
Van aki szereti az ünnepségeket, van aki nem. Az én diplomámat is a postás adta át, annyira nem érdekel az ilyesmi. :D
2020. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"zért ha a mesterszakos diplomám bsznák hozzám félvállról,"



A tesóm nem ment el a diplomaosztójára mert épp péntek délután volt és a cégnél benn fogták túlórázni.

És nem ment a Dunának bánatában hogy a tanulmányi osztályon vette át egy aláírással a diplomát.

2020. jún. 10. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!