Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van kattos tanárotok? És milyen?

Van kattos tanárotok? És milyen?

Figyelt kérdés
2020. dec. 24. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
He?
2020. dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolában volt egy igazoltan pszichés beteg tanárnőnk. Nem lett volna baj, ha nem szakmai érettségi tantárgyat tanított volna. Én sajnáltam a betegsége miatt, de sajnos a diákok tudása bánta, ezért jeleztük az igazgatónak a problémát, kaptunk másik szakmai tanárt. Nem tudom, mi van azóta a tanárnővel, él-e még, lassan 20 éve volt.

Mellesleg sok pedagógusnak betesz ez a pálya pszichésen, de nem mindenkit üt ki annyira, hogy a munkáját se legyen képes ellátni. Én biztos nem lennék pedagógus.

2020. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minket nem tanított, csak hallottunk róla sokat, más osztályoktól akiket tanított, hogy folyamatosan olyan megnyilvánulásai voltak a fickónak, meg az ábrázata is olyan volt, akinél nagyon nincsenek rendben a dolgok a toronyban.
2020. dec. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Kattos.
2020. dec. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Szinte mind az volt. Mondjuk szar sulikba jártam mindig sajnos.
2020. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
a juli nénit utálom mert nem engedi meg hogy egyenek, igyanak, wcre menjenek a diákok!
2020. dec. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskola:

-kétszínű ofő, aki szakkörre kényszerített délutáni sport helyett, ezért anyámnak fel kellett hívnia és fél órát beszélni vele arról, hogy én kösz szépen inkább becsületesen tesizem, minthogy angol szakkörre járjak. Továbbá szavalnom is mindig muszáj volt, illetve utálta a legjobb barátomat, aki egy tök rendes srác volt

-technika tanárnő: tök jó fej volt, mikor nem üvöltözött, de akkora hangja volt, hogy a suli tök távol eső részén lehetett hallani, ahogy egy másik épületben ordít

-tesitanár aki magatartást osztályzott kb, és mindenkit hosszútávfutónak/kosárlabdázónak nézett

-biosz tanár, aki mindig előadta, mekkora szar vagyok nővéremhez képest (az 5-ös biosz és föci átlagommal), de közben versenyekre vitt mindig, ha akartam, ha nem. Minden osztálytársam utálta, kivéve engem és 2 másik lányt, mindenki mással úgy beszélt, mint a pokróccal.

Közepsuli:

-spirituális tanárnő, memóriazavarokkal. Kb az osztály harmadát kipécézte magának és szivatta őket, kb 10 embert szeretett, a többinek meg nem is tudta a nevét

-vallási fanatikus, konzervatív tanár, aki nem képes nem ránk erőltetni a nézeteit

- tanárnő, akivel nem lehet kommunikálni, mert úgy viselkedik, mint egy tipikus amcsi Karen és mindig neki áll feljebb. Nem lehet kirúgni, mert nincs kit felvenni a helyére.

-tanár, aki úgy magyarázott egyszerű dolgokat, hogy "felírom nektek ezt a 2 A4-es oldalnyi egyenletet, megnézitek otthon, aztán majd érteni fogjátok" kb majd leszakadt a kezem, és egyszer majdnem buktam nála

-tanár, aki minden osztálynak elmondja, hogy ők a legrosszabbak az egész iskolában és nem mindig fogad el órán tanult/függvénytáblából kiírt képleteket.

-tanár, aki engem csak 1 évet tanított, de elvileg nemek/szépség alapján szelektált és pár osztálytársamnak rosszabb jegyet adott ugyanazokra a pontszámokra, mint másoknak.

2020. dec. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem voltak érdekes tanaraim.


Az egyik férfigyűlölő volt és gyakran szakította meg az óráit egy beszéddel, amivel hozzánk, a lányokhoz szólt, hogy elmondja, hogy a férfiakkal vigyázzunk. Mindig mondta, hogy egyszer majd a fiúknak is s tart beszédet, de sosem tette. :D Az egyik gyerek egyszer óra közben összeveszett vele és a gyerek kirohant a teremből és mondta, hogy nem hajlandó ennél a nőnél tanulni és új tanárt kapott.


A másik a régi ofőm volt, ő nem igazán értette, hogy mit jelent diszkrétnek lenni. Például elmondtad neki, hogy xxx orvoshoz mész, majd pénteken az ofő órán nézte, hogy miért volt egy hiányzásod kedden és felharsogott, hogy jaaa, akkor voltál xxx orvosnál; ez akkor ciki, ha mondjuk elüvölti magát, hogy nőgyógyász vagy pszichiáter. :D


Vele olyan szituáció is volt, hogy az egyik gyerek késve jött az órára, majd óra után megkérdezte a gyereket (én a közelükben ültem), hogy miért nem tudott szólni, hogy késik, mire mondta a gyerek, hogy sajnálja, ment a hasa. Erre mondta az ofő, hogy akkor is, kikiabálhatott volna a fülkéből, hogy valaki menjen le a terembe és szóljon az ofőnek, hogy a gyerek rosszul van és ezért késik. Ezt teljesen komolyan gondolta és nem értette a gyerek miért nézett rá furcsán. :D


Még most is nevetek, ahogy elképzelem, hogy 12.-es vagyok, épp kezet mosok és kikiabál egy tizedikes, hogy "xy tanárnőhöz menjen már le valaki és szóljon neki, hogy kések, mert fosok. Köszi!" XD

2020. dec. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Ja a Juli nénit én is utáltam. Miatta járok pszichiáterhez meg urológushoz. XD
2020. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt elég sok.


Főleg általános iskolába.


Csomó szemétséget megcsinált a tanár a gyerekekkel és a szülőkkel, majd mikor már az igazgatóságon lett panasz téve, akkor mindent tagadott, még ő volt megilletődve hogy hogy kaphat ilyen vádakat.


Bolond ének-zene tanár zenei iskolai szinten tanította és kérte vissza a szolfézst.


Két tanárnő, állítólag egy lezbi pár egyébként, mind a kettő egyformán utálatos mizantróp bányarém. Egyikük egyszer olyan monológot levágott az egyik tanulónak hogy az volt a lényege, hogy bűnözéssel meg börtönbe kerüléssel hozta analógiába azt, hogy az illető valakinek odaadta a kész háziját.


Még legalább 2-3 másik tanár is volt, mind full rideg embergyűlölő, csak ahhoz értettek hogy kell beletaposni a diákokba. Az egyik rákos is volt, de még abba sem volt képes elpusztulni.


voltak elcseszett figurák bőven.

2020. dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!