Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak engem idegesít, hogyha...

Csak engem idegesít, hogyha valaki tudálékos, meg akarja mondani, hogy mit kell csinálnom, dirigál?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 11:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%

Ha magadtól nem tudod, akkor teljesen jogos, hogy irányításra szorulsz.

Valami okának kell lenni, hogy veled így viselkednek. Lehet, hogy a hiba mégis csak benned van.

2021. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

De ez lehet szülő is vagy akárki.


Pl.


"Ne vonogasd itt a válladat, mert azzal nem mész semmire!"

2021. máj. 19. 11:37
 3/24 anonim ***** válasza:
62%

#2

Miért, azzal megváltozik valami, hogy a kisgyerek dacból vonogatja a vállát? Ki lesz javítva két vállrándítással pl. az a rossz jegy? Nem. Le kell ülni és meg kell tanulni a leckét.

2021. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem mindenkit idegesít a dirigálás, de az arrogáns vállvonogatás szintén, egy szinten van a kettő.
2021. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
A 2-es példában azt volt hogy már felidegesített az illető házimunka közben és azért tűnt úgy szerintem, mert annyira ideges voltam, hogy remegtem.
2021. máj. 19. 11:42
 6/24 A kérdező kommentje:
Pumpálom otthon a biciklimet és közben mondja mögöttem állva hogy "Pumpáld rendesen! Ne ilyen lajhár módon. Nem csak a számítógép előtt kell ülni."
2021. máj. 19. 11:44
 7/24 anonim ***** válasza:
52%

Akkor a következő lépcső, hogy megtanulod kezelni a stresszt és megtanulod kontrollálni az érzéseidet.

Miért hagyod egyáltalán, hogy felidegesítsenek?

2021. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
6 És ezen képes voltál annyira bestresszelni, hogy remegni kezdtél tőle? :D Bakker ha valaha valós stresszhelyzetbe kerülsz akkor elvisz a mentő.
2021. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, ilyen nálam is volt sokszor. Mentem az utcán az újdonsült kutyusommal. Akkoriban még nagyon dacolt, nem akart jönni pórázon, ezért (nem durván) kicsit húzni kezdtem, és mivel bevált nála, így egyre kevesebbszer kellett vele “veszekednem.” Na de egyszer egy nagy pofájú, 70 éves nénnye meglátta, szinte rám parancsolt, hogy hagyjam békén azt a kutyát, nem látom, hogy fáradt??!!


Mondom, nem fáradt, csak makacs! Azóta szépen jön. Ja, a másik kedvencem azóta, az “adj a kutyádra szájkosarat, mert harcikutya” az út túloldalán lévő ráérős, alkoholtól bűzölgő 80 éves farok akarja megmondani, akinek a tacskója folyton megszökik!


Röhej.

2021. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ez nem stressz. Ez idegeítő, bosszantó, egy idő után fárasztó. Bárkit zavarna vagy idegesítene, ha így beszélnének vele. Nem is kérdeztem az illető véleményét vagy iylesmi. Az ember próbál türelmes lenni, de ha mérges lesz és nem akar mérgelődni, akkor elkezd remegni (legalább is Én).
2021. máj. 19. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!