Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hibrid oktatás jöhet szeptembe...

Hibrid oktatás jöhet szeptembertől - A járvány szülte kényszerek akár az iskolarendszer teljes megújulásának előszelei is lehetnek? Ld index cikke

Figyelt kérdés

de jó lenne!!


Tanórák streamelése, hibrid oktatás, megerősített pszichológusi jelenlét – ha ezek szeptembertől mind megvalósulnak, akkor azt mondhatjuk, hogy volt értelme a hónapokon át tartó digitális oktatásnak.


[link]


2021. jún. 16. 06:12
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Oszinten sajnallak ha ez szerinted jo lenne!
2021. jún. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
én még keveslem is. szerinted állandó digitális kéne havi 1-2 opcionális "konzultációs " nappal mint a levelezős egyetemistáknál.
2021. jún. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem értem, mi a streamelés?
2021. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem csak akkor lenne ha jó, ha választható lenne..én jövőre vizsgázok, és pár antiszoc gyökér aki nem akar suliba menni nem fogja nekem elbacni.. Ugyanis nem mindeki tud online tanulni..
2021. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4, a szó helyesen aszociális, mert az antiszociális mást jelent.
2021. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!