Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akik annyira online oktatást...

Akik annyira online oktatást akarnának, milyen jogon akarnának bárkit is bezárni, aki esetleg szeret járni iskolába, egyetemre?

Figyelt kérdés
2021. nov. 14. 06:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Na, ez egy jó kérdés.
2021. nov. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Őket ez nem érdekli. Csak a saját önös érdekük, hogy nekik jó legyen otthon. Nem tudom miért nem magántanulók az ilyenek.


DE vannak olyanok akiket pl szekálnak stb... őket megértem, hogy nem szeretnének menni, bár erre nem ez a megoldás.


Kedves ember, aki úgy érzi, nem szeret emberek között lenni. Képzeld vannak olyanok, akik ugyanazt érzik mint te, ha NEM lehetnek emberek között.

2021. nov. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Csak azok a hülyegyerekek akarnak online oktatást, akik abban a hitben élnek, hogy az egyenlő az otthondöglődéssel, mert divat-iskolakerülők.
2021. nov. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Mert azt hiszik, mindenkinek annyiból áll az iskola és az egyetem, hogy bemegy, jegyzetel, aztán hazamegy. Sokan viszont dolgoznak vagy gyakorlati szakra járnak, iskolán kívüli elfoglaltságai vannak, nekik büntetés lenne, ha megint kidobják őket a koliból pl. Huszonéves dolgozó embereket dobálnak, mint egy kupac lócitromot...

Amit pláne nem értek, hogy 2020 tavaszán mindenki szenvedett, hogy jaj de menne már találkozni a többiekkel, bulizni, edzeni, moziba, kirándulni, kinek mi. Most meg remegve várják, hogy mikor lesz mindenkinek tilos bárhova menni? Most se kötelező, aki ennyire fél, maradjon otthon. De a fiatalok többsége nem a vírustól fél, hanem a 7 órás busztól, hogy be kell menni.

2021. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

"Mert azt hiszik, mindenkinek annyiból áll az iskola és az egyetem, hogy bemegy, jegyzetel, aztán hazamegy. "


90%nak ebből áll, igen.

2021. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Kit érdekel? Menjenek be egy épületbe rohadni, azért hogy megkapják azt amit otthonról is lehetne, utazzanak feleslegesen, nyugodtan. Csak nekem ne keljen.

Lehetne megoldani, hogy aki akar bemegy, aki nem nem. De neeem. Fogyatékosnak kell lenni.

2021. nov. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk megmondták, hogy ha lesz távoktatás, csak az oltatlanoknak engedik, hogy mentesüljenek az óralátogatások alól (csak azalól) és keresnek nekik külön alkalmat a számonkérésekre odabenn, hogy ne fertőződjenek meg. Pl elosztják azt a 10 embert a 200 fős előadóban meg ilyenek.


Nekem oltottként tetszik az ötlet, megkapnák csomagban a korlátozások minden hátrányát és még csalni sem tudnának 😂

2021. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%

mese habbal ez akkora szervezést igényel hogy magukat lövik tökön. mese habbal, szar átlátszó ijesztgetés semmi több.


de TŐLEm csinálják én akkor se oltatok ha akármit találnak ki.

semmi okbnól nem oltatok.

2021. nov. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Nekem azert jo az online oktatas mert nem sok órám van és dolgozok is mellette. Igy nekem tökéletes egyetemen az online oktatas
2021. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Fordítva is igaz: akik ellene vannak, azok milyen jogon követelik meg tőlem, hogy a semmiért kockáztassam az egészségemet és a családtagjaim életét??? (Az oltást hagyjuk: igen, oltattunk, de 3 oltás után is meg lehet halni). Ráadásul a semmiért? (Mert az online oktatás számomra nem csak kényelmesebb, de sokkal hatékonyabb is volt. Jobban követhetőek voltak az órák, mi több, a gyakorlatok helyett feltöltött videókból is többet láttunk, mintha 30-an álltunk volna körbe egy asztalt.)

A jelenléti számonkérések ellen semmi kifogásom, az csak 1-1 alkalom - ennyit a csalási szándékról.

Hibridet is lehetne csinálni, nálunk tavaly ősszel is az volt: aki akar bemehet, de az előadásokat közvetítik online is. De nem, pedig az infrastruktúra ki van alakítva már hozzá az összes előadóban. Sőt, sok előadást fel is vesznek, de nem teszik közzé a felvételeket.

Én a tanárok oldaláról azt látom, hogy a "másik tehene is d*göljön meg" mentalitás él bennük. Ha nekik úgyis be kell járni, akkor mi sem maradhatunk otthon. A rektor meg persze jó "pártkatona" akar lenni.

2021. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!