Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak most?

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Az osztályomból, olyan fiú mellé ültettek, akivel össze vesztem, utáljuk egymást, eleinte nem jelentett problémát. Ma matek órán dolgozatot írtunk, és nem volt tolla, ezért kért tőlem, voltam olyan kedves,hogy adtam neki, ő meg egy papir zsebkendővel fogta meg a tollat, mint ha valami undorító valami lennék, és az előtte ülő haverjának szólt, hogy nézze meg hogy ő így fogja az én tollamat,a haverja csak nevetett rajta. Azt terjeszti rólam, hogy én büdös vagyok, meg tetves,ami k*rvára nem igaz. Le k*éváz engem, egy olyan messenger csoportban amiben az egész osztály benne van, kivéve én( egy osztálytársam küldte el hogy ezt írta rólam). Év elején egy szót rosszul ejettem (ami szerintem nem is igaz, csak rá fogta) és mindenkinek ki figurazott engem hogy én hogy ejtettem stb, és ezt el is hitte az egész osztály azóta is ezt mondogatják és röhögnek. R*hadt idegesítő. Egyedül szoktam lenni mindig. Nem tudok kivel össze barátkozni. A tanulási átlagom is le romlott mert egyszerűen utalok ez miatt iskolába menni. El vettek a kedvem mindentől. Holnap is megint matek doga, és nem tanultam rá semmit, nem tudom, nincs is kedvem már meg tanulni. Osztály főnöknek már rengetegszer szóltam, nem csinál semmit. Anyaeknak nem merem elmondani, mert felek hogy mit szólnak. Mit csináljak?
2021. nov. 15. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Régen oda ültem és az mellé aki mellé ahova akartam, szóval fognám magam és ott hagynám a p..ba, de amúgy a tanárnak is szólhatsz, ha normális csinál valamit.
2021. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Csak az a baj, hogy nincs üres pad mindenhol ül valaki. Nagyon rossz:(
2021. nov. 15. 20:05
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Próbálj kibékülni vele. Ha nem megy, akkor sajnos a másik utat kell választanod, módszeresen elkezded szívatni apróságokkal. Az viszont baj, ha a szüleidnek nem mered elmondani a problémád.
2021. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!