Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha rosszul...

Mit csináljak, ha rosszul vagyok a bulizós osztálytársaimtól?

Figyelt kérdés

Állandóan szekálnak, mert nem vagyok bulizós típus. Sosem voltam bulizni, de nem is igénylem. Facebookon állandóan látom, hogy ez meg az részt vett az eseményen. Csutak részegek, engem meg basztatnak, mert nem érdekel. A lányok meg 15-16 éves korukra nem szűzek. Én sírni tudok ettől az osztálytól.


16/F



2022. ápr. 25. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ignorálni kell őket.
2022. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Mi közöd van más szüzességéhez?
2022. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Tudom közhelyes, meg nem egy nagy tanács, de ne foglalkozz velük. :)

Ennyit tudsz csinálni. Nekem is van egy csomó dolog ami idegesít a világban, de ha csak rágódók rajta, azzal nem fog változni semmi. Ezért inkább elegnedem.

2022. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as jól mondja.
2022. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
16 évesen én is ilyen voltam. Aztán belementem és én is kipróbáltam néha. Nem lett az én világom, de legalább tudtam mit hagyok ki és békén hagytak. Nem jutsz a pokolra.
2022. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos bármit mondasz nekik ugyanúgy tovább fognak basztatni, mert a saját fejükben most a (gyanítom, apuci pénzéből vett) pia meg a szex az élet értelme, semmi más nem létezik. A legjobb amit tehetsz, hogy ignorálod őket. Csak ráunnak hogy olyan mintha a falnak beszélnének.
2022. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is ilyenek az osztálytársaim. Én meg veled együtt nem szeretek bulizni. Nem foglalkozom velük. Úgy cselekszem ahogy jónak látom. És nem érdekel más magánélete. Főleg nem hogy szűz vagy nem az.
2022. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Úgy a legkönnyebb semmibe venni őket, ha te fel tudsz mutatni magadban valami értékeset. "Ők partikáznak, én viszont megkaptam a kémiai nobel díjat."
2022. ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%

Bulizni pedig jó, bulizz nem rossz az. Kis piától fel dobódsz majd csak.

Ne viselkedj nyomin.

2022. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!