Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen szép emlékről írjak?

Milyen szép emlékről írjak?

Figyelt kérdés

Az a helyzetet, hogy végzős vagyok és az egyik faktos csoportban az lett kitalálva, hogy búcsúajándéknak adjunk a tanárunknak egy emlékkönyvet, amibe mindenki rajzol+ír egy kedves üzenetet (ez együtt 2 A5-ös oldal, ez kész van), meg ír a szép emlkékekről, ami a tanárunkkal kapcsolatos és erre is van két oldal mindenkinek. Nekem viszont nincs sok különleges emlékem a tanárunkkal kapcsolatban csak annyi, hogy a gólyatáborba anno öt éve kedves volt(ennyi, semmi konkrét), az órái izgalmasak voltak, a macskám csak az ő hangjától nem lett ideges online oktatás alatt, meg emlékeztet az illata a kedvenc gyertyámra (amit amúgy nagyon bizarr lenne leírni szerintem). Szóval nincs annyi hú de különleges emlékem, ami szép, és kitölt két oldalt. Ha rágondolok többnyire az jut eszembe legmeghatározóbb emlékként, hogy november végén közölte, hogy ne jelentkezzek emelt érettségire a tárgyából, mert szerinte írásbelin megbuknék. (Ennek ellenére jelentkeztem, aztán majd kiderül... :D)


Szóval szerintetek mégis mi a fenével töltsek ki két oldalt?


2022. ápr. 25. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:
90%

Én ilyenkor csak olyanokat írtam, hogy a legkedvesebb emlékem, amikor az xxx tananyagról mesélt, mert számomra az fontos és örültem, hogy tőle még behatóbban foglalkozhattam a témával. Vagy egy tananyagot olyan érdekesen adott le, hogy miatta elkezdtem a témával jobban foglalkozni.


Persze ez nem volt igaz, de jól esett a tanárnak és én is írtam valamit.

2022. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!