Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érdemes felkeresni a volt...

Érdemes felkeresni a volt osztálytársaimat?

Figyelt kérdés
1 éve ballagtunk, és volt az osztályban pár személy, akikkel kifejezetten jól kijöttem, van sok jó közös emlékünk, és hiányoznak... Viszont ballagás óta nem beszéltünk, jó lenne ha újra jóban lennénk, kicsit tartok attól,hogy ők már nem akarnak velem beszélni, vagy hogy kiffulladna, nem lenne miről beszélnünk... Szerintetek mit tegyek? Mivel írjak rájuk? Mert szerintem 1 év "szünet" után egy "Sziaa, mizu?" Üzenet kicsit furcsa lenne, nem? Itt a nyár, úgyis tudnánk találkozni is.

2022. jún. 5. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Próbáld meg, hogy megnyugodjon a lelkiismeteted és tisztázódjanask a dolgok, de az esetek többségében — sajnos — az ilyen iskolai kapcsolatoknak a későbbiekben már ritkán van érdemi folytatása, hiszen más úton haladtatok az azóta eltelt időben.
2022. jún. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Én bárkivel találkoztam a volt osztálytársaim közül, mindenkivel ugyan ott folytattuk egy év után is, ahol abbahagytuk.

Ne hagyd veszni a dolgot, legalább próbáld meg!

2022. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mit írhatnék ennyi idő után?
2022. jún. 5. 17:33
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Pl. Szia Józsi, mi van veled? Iszunk egy sört?
2022. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Kb ja ennyit 😀 miaz h mit... Ha spanok voltatok tenyleg, o is biztos szivesen tal. Nekem eleg sok haverom/baratom 15-20 eve megvan
2022. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Én nem írnék udvariasan, mert sokkal viccesebb ha azt írod "csiki-csiki!". Ők megdöbbennek és kérdezik hogy miért írtad az hogy "csiki-csiki!". És akkor te írod hogy vicc voooolt és akkor nevetnek és te is és kérdezik hogy hogyan vagyol és akkor mondod hogy jól és akkor ők mondják hogy fussatok össze és megbeszélitek a találkozót.
2022. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mit tegyek? Mivel írjak rájuk? "

A szavaidból úgy érzem, hogy tanácstalan vagy, és nincs mondanivalód számukra. Akkor meg ne erőltesd. Pusztán amiatt, mert évvége van és évfordulós nosztalgia-görcsöd van.

Ha lenne mondanivalód, akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést, és nekik írtál volna...

2022. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!