Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van tanárod/tanárnőd aki...

Van tanárod/tanárnőd aki iránt éreztél valamit? Vagy van tanárral/tanárnővel kapcsolatos szerelmes iskolai történeted?

Figyelt kérdés

Nekem volt egy angoltanárnőm (osztályfőnököm), akiért nem tagadom nagy vonzalmat, rajongást éreztem. Csak nem tudtam/nem mertem a tudatára adni ezt, mert nem volt bátorságom hozzá meg nem akartam, hogy kiderüljön az osztálytársaim megtudják. A jelzések meg voltak felőle. Órákon mindig őt néztem. Sokszor volt rajta mélyen dekoltált felső ruha, amit szerintem nem véletlenül vett fel (bár mindig mondta a lányoknak, hogy ne vegyenek ilyet fel iskolába). Szerintem csak a fiúk miatt csinálta. Az én tekintetemet sikerült magára irányítania. Első padban ültem és hát onnan aztán nem tudtam nem a melleire figyelni, főleg amikor olyan szögben hajolt be a padon hogy be lehetett a domborulatok közé látni. A táblára is amikor írt bevágott a fenekén a nadrág vagy szoknya. (Egyszer észre vette, hogy nézem mert hirtelen hátrafordult és nem tudtam elkapni a tekintetemet).

A tanárnőm bennem mélyen nagy vonzalmat keltett a fiúktól megkérdeztem, hogy mi a véleményük róla. Azt mondták beteges vagyok, hogy a tanárnő bejön nekem. Lehet de én valahogy nem tudtam csak tanárnőként tekinteni erre a csodálatos nőre.

Órák után szünetben emlékszem néha leült hozzánk, volt hogy elém is és beszélgetett velem lehetett vele tök jól spontán beszélgetni, olyan kedves volt, meg együtt nevettünk. Volt, hogy beült mellém a padba egy székre közel órán, volt, hogy megfogta a tolltartómat kivett belőle egy tollat, ráírt valami a füzetembe. Egyszer megsimogatott a karomnál. Meg csinált olyat, hogy a harisnyáját húzkodta előttünk látványosan. Osztálykiránduláson emlékszem lehetett fürödni mert Velencei tóhoz mentünk el. Ő fürdött, de én nem. Annyira dögösen nézett ki a fekete bikinijében. Én végig az ő testét néztem, ahogy fürdik a partról a távolból. Komolyan, azt gondoltam itt és most kéne most odamennem hozzá és elmondani neki, hogy mennyire csodálom és lehetne köztünk valami. Nem, nem mertem. De mindig is vágyat éreztem arra, hogy valahogy összejöjjek vele, akár iskola után. Végül nem lett belőle semmi.

Már nem vagyok diák, de még mindig szép emlék maradt meg rólam erről a nőről.

22/F



2022. okt. 8. 21:45
A kérdező szavazást indított:
Volt tanárom/tanárnőm aki bejött, de nem lett belőle semmi.
Volt tanárom/tanárnőm aki bejött, később össze is jöttünk.
Nem éreztem vonzalmat tanárom/tanárnőm iránt iskolában.
Egyéb.
41 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Szexuális vágyat néhány tanárnőm iránt. De ez csak ilyen kamaszos hév volt. 18 évesen az ember mindenkire ráizgul.


Viszont tudok olyan tanárt aki a saját diákjával jött őssze. Volt ahol rendes kapcsolat lett belőle az érettségi után, és volt ahol titokban ment a dolog.

2022. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Első barátnőm a tanárnőm lett, 17 évesen. Később volt egy másik is, másik suliban, meg egy gyakorlati oktatóm is. Az exem is tanárnő, de már felnőtt vagy.
2022. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Most hülyéskedsz? Gimiben a fél osztály (kb. az összes fiú, engem is beleértve) gerjedt a 42 év körüli töritanárnőre. Szokványos dolog. Hogy miért nem a velünk egykorú lányok érdekeltek? Egyszerű: egyrészt, mert a tanárnő tiltott gyömölcs, másrészt egész órán rá összpontosul a figyelem, nyilván nem fog az a lány lekötni, aki mögöttem ül és nem esik a látószögembe.
2022. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Volt ilyen a gimiben, annyi különbséggel, hogy ott a tanár is adta alám a lovat sajnos.


A töritanárom volt, sima szaktanár, nem ofő. Tizenegy év volt köztünk.


Folyton külön programokra hívott (pl nézzem meg a fociedzést amit a fiúknak tart, meg a tanár-diák meccset, szervezzünk együtt pesti múzeum látogatást, stb ), meg jöttek ilyenek aztán hogy csináljak az osztályának adventi koszorút, menjünk együtt a buszra, ilyesmi. Cseteltünk iwiwen (hát igen, ez már nem most volt 😅), zenéket küldtünk egymásnak, hogy na ez tuti tetszeni fog a másiknak.


Aztán mikor már nagyon közel volt az érettségi, vagy talán túl is voltunk már rajta, fagyizni meg kávézni is mentünk.


Halálosan szerelmes voltam belé, de ő egyértelműen csak játszott velem, soha nem történt köztünk semmi. Ma, felnőtt fejjel belegondolva borzasztó gerinctelen embernek tartom. Ő volt a felnőtt férfi a történetben, mégsem volt képes helyén kezelni egy tinilány rajongását, sőt, valószínűleg borzasztóan hízlaltam a máját.


Aztán érettségi utáni évben megszakítottam vele minden kapcsolatot, ő még várt kb egy évet és jött megint a hülye dumákkal akkor már facebookon (akkor már volt barátnője, egy kollégája, akit később el is vett), meg hogy milyen rég beszéltünk, stb. Úgy elküldtem a francba, hogy csak na. Adta a hülyét hogy ő nem érti, én meg csak annyit tudtam mondani neki, akkor gondolkodjon nyugodtan.


Azóta nem beszéltünk. Ennek már több mint tizenkét éve.

2022. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

4 évig jártam össze a biológia földrajz tanárommal.

Még iskolában kezdődött,nem írom le mikor, mert megdöbbentő lenne sokaknak.

Férjével csak együtt éltek,de már évek óta nem tekintett rá nőként.

Talán párszor segítettem neki óra után, akkor még nem volt semmi köztünk,majd valamit mondott, amire reflexből mondtam hogy csinos még mindig, nem tudom már pontosan hogy volt.

De utána kezdtük egymást kerülgetni, majd egyik délután megkért vigyek haza a suliból neki nehéz csomagokat, végig beszélgettük az utat.

Mikor már náluk voltam valahogy éreztem hogy itt más lesz,nem csak segíteni kellett.Izgultam, kicsit vert a víz, mert ő volt nekem az első.

Észre is vette rajtam,majd ellazított de azt már nem írom le hogy mi történt ezután.

46 éves volt ekkora.

Legszebb 4 évemet köszönhetem neki, mindent ő tanított a szexben amit tudok.

2022. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Darius- ***** válasza:
53%
Volt szex, komolyra nem fordult.
2022. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Rám tanárként nyomult arcpirítóan jónéhány lány gimis és egyetemi oktatás keretében is. A korosztállyal nincs bajom, de saját diák tabu.
2022. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
50-es kiéhezett tanárnő küldött jeleket, de nem volt gusztusom hozzá.
2022. okt. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Általánosban volt egy tanár, aki simán flörtölt a 7-8. osztályos lányokkal. A fiúk is lányoknis rajongtak érte, mert akkor végzett az egyetemen, kezdő volt, nagyon értett a korosztályhoz. Történelem-magyart tanított. A fiúkkal focizott, partnerként beszelgetett velük. A fél felsőtagozat szerelmes volt bele. Az volt a baj, hogy nem tudott még különbséget tenni, nem nőtt be a feje lágya. Élvezte a rajongást. Volt kislány, akivel a töri szertarban csókolózott. Utólag visszagondolva alkalmatlan volt.
2022. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

En kavartam a volt tanarommal, igazából röpke 2 hónap volt az egész de sose éreztem még magam annyira biztonsagban mint akkor vele. Igazából azelőtt mar pár évvel látszott hogy kedveljük egymást, de én csak szimplán szimpatianak gondoltam, mindig jo tanulo es kulturált gyerek voltam, nem volt nagy pofám, es tanultam, de streber sem voltam ezeket szeretik a tanárok.



Az egesz ott kezdődött igazán mikor 12.ben üzenetben tudtam meg hogy a barátom megcsalt és sírva rohantam ki az óráról majd ő is kiment telefonálni valami miatt és akkor hallotta hogy bogok a lány mosdóba és probalt megnyugtatni, meg azt is mondta h menjek haza inkább, nagyon nagyon rendes volt es tényleg velem maradt amíg meg nem nyugodtam. Végül nem mentem haza hanem végig ültem azt a napot bent, aznap irt rám úgy igazán először hogy hogy vagyok és utána kezdtünk el beszélgetni, de semmi többről, csak megkoszontem neki a segítséget, ő meg azt mondta hogy becsuljem meg magam és ne ilyenekkel kezdjek ki (ismerte a barátomat, ő is abba a suliba járt, csak ő 1 évvel feljebb) lényegtelen



Itt volt egy kis hatasszunet, ugyanis decemberben újra osszejottem a mostmar exemmel akivel 3 hónap utan szakítottunk, szintén megcsalasbol.


Ezután kezdődött az egész, igazából mikor egy osztalykirandulas után (az volt az utolsó, április elején voltunk) athivott magához. Én meg mentem, de nem volt semmi, csak beszélgettünk, majd a végén megcsokolt. És innen kezdődött az hogy én atjartam hozzá suli után amikor tudtam és mindig volt valami. Le is feküdtünk párszor.



Aztan érettségi irasbelik után is volt köztünk valami de senki nem tudott rólunk, suliban normálisan viselkedtunk.



Júniusban azt mondta neki ez sok és én nem ezt érdemlem. Nyilván az hogy szerelmes voltam bele elég erős szó lenne ennyi idő alatt, de tényleg soha senki nem adott meg akkora biztonságot mint ő azzal hogy mellettem volt.



Azota már eltelt pár hónap, nem beszélünk

2022. okt. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!