Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valami ötletek 17 éves fiúnak,...

Valami ötletek 17 éves fiúnak, mikulásra ajándéknak? (Kérlek olvasd el lent is)

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy mi az osztályban szoktunk mikulás előtt húzni, ami abból áll, hogy mindenki ráírja a nevét egy cetlire, majd egy sapkába beletesszük és mindenki húz egy nevet és annak az osztálytársának kell ajdándékot vegyen mikulás napjára, vagyis ugye december 6-ára.

Szóval én egy fiú osztálytársamat húztam, a baj csak az, hogy fogalmam sincs, hogy mit adhatnék neki, mivel jóformán semmit sem tudok róla, nem tudom mi a hobbija, csak annyit tudok róla, hogy szeret biciklizni. Ebben a húzásban ugye az a lényeg, hogy nem szabad elmondani senkinek, hogy kit húztál, szóval a barátait sem kérdezhetem meg, hogy mi lenne szerintük jó ajándékötlet. Kb 2600-3000 forint között van a határ, szóval az a max pénz amit el szabad költeni az ajándékra.

Nem szeretnék bóvlit vásárolni, meg valami felesleges cuccot neki, aminek semmi hasznát nem veszi.

Valami ötlet? Előre is köszönöm annak, aki válaszol



2022. nov. 21. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

én az ilyenekre sört szoktam venni, vagy csokit

ezekkel nem lehet mellélőni

2022. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%

[link]


picit több mint 2600-3000 ft de biztos örülne neki

2022. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Én valami alhoholt javasolnék, pl. gin, vagy Aperol Spritz
2022. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Fiúnak? Kaját.


Süss neki szerintem valami finom sütit, abban a munkát is látni fogja. Én örülnék neki, az tuti.

2022. nov. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

#3:

Ja, max. ha egy igazi lúzer a gyerek.

2022. nov. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Csokival nem lőhetsz félre, vagy ha hajlandó vagy egy délutánt pepecselni, csinálhatsz mézeskalácsházat is. Ha szeret biciklizni, akkor körbenézhetsz a környéken, nem-e találsz valami fényvisszaverős kiegészítőt (nekem anno matricák voltak a táskámon), vagy kilométeróra, telefontartó bringára, defektgátló folyadék, stb. Egyszer húztam olyan srácot akivel nem voltam jóban, és nyomtattam neki egy vicces feliratú pólót (akkor még 2000-ért csinálták, azóta nem tudom mennyi), és egy párszor láttam hogy hordta. Úgyhogy ez is egy opció. Mindesetre a csoki a biztos, azzal nem tévedhetsz nagyot.
2022. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Tea, egy csomag ünnepi keksz, kézkrém.
2022. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Kávé, tea, parfüm, dezodor, esetleg cigi ha dohányzik, öngyújtó, süti.
2022. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igenis kérdezd meg egy barátját. Inkább tudja 1 ember, hogy kit húztál, mint hogy olyat adj neki, amire semmi szüksége nincs, és nem is tetszik neki

Ha nagyon nincs ötleted, tényleg marad a csoki, mikuláskor amúgy is azt szokás ajándékozni

2022. nov. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
#9 Aki beleegyezik, hogy egy ilyenben részt vegyen, az készüljön fel lelkielben, hogy haszontalan kacatokat, és édességet fog kapni. Tavaly épp ezért nem vettem benne részt, mert semmi értelme. Úgy kivitelezhető lenne, ha mondjuk minden gyerek a húzással egyidőben leírna egy lapra 3-5 dolgot, aminek örülne, és a megadott keretbe belefér, aztán kitennék valahova az osztályban, és mindenki kiválasztaná a számára legkönnyebben beszerezhetőt. De így csak hülyeség az egész.
2022. nov. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!