Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi az oka, hogy az összes...

Mi az oka, hogy az összes elit gimibe/egyetemi szakra szinte csak csinos/szép lányok járnak?

Figyelt kérdés

Ezt most böngésztem a face-n egy egyetemista ill. volt elit gimis lány a társai körében:

[link]


Megfigyeltem, hogy az összes ilyen elit gimiben meg nívós szakokon (vezetés-szervezés, gyógyszerész, orvos) alig látok előnytelen külsejű lányt.

Nem ész alapján veszik fel az embereket jó gimnáziumba meg egyetemre?

Vagy megfordítva a kérdést: manapság a kevésbé szép lányok között nincs okos?

Ha erre igen a válasz, akkor... miért?


Szalagtűző táncos, egyetemi bálos képeken is szoktam látni, hogy a fiúk mint valami délceg piemonti herceg úgy táncikálnak a magas, kieresztett hajú, vékony lányokkal akik meg úgy tetszelegnek mint Sissi hercegnő.



2022. nov. 26. 11:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Megfordítanám.

Az elit gimnáziumokba többnyire középosztálybeli, felső középosztálybeli családokból érkeznek a gyerekek, és ezekből a középiskolákból mennek tovább az egyetemre.


Szép pedig az lesz, aki tehetős is.

Divatos, jól szabott előnyös ruhákat fog hordani, sportolhat (és emiatt formás lesz), és egészségesen fog táplálkozni, ami miatt magas, erős, vékony lesz.


Egy alsó-középosztálybeli vagy szegény család nem engedheti meg sajnos ezeket.

2022. nov. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Én 6 hátulról átlagos lányt látok a képen.
2022. nov. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
#1: Azért vannak az amerikaiak elhízva mint a disznó, mert nincs pénzük normális kajára.
2022. nov. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint az elit gimnáziumok mind lánygimnáziumok?
2022. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Ezen a képen nem mind szép.. ugyan úgy vannak ott is csúnyák mint a többi gimiben ez mindenhol vegyes
2022. nov. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Csak nálad van alacsonyan a léc
2022. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
Érdemes hozzánk benézned pl műszaki karra. Van kb 50 lány az egész karon, abból 10 mos hajat legalább hetente...
2022. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%

#7


Huh de irigyellek, báttya!

2022. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
1%
Ezt a jelenséget én is megfigyeltem a jogi karon.
2022. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Orvosin vagyok, de az az igazán szép lány kb. tű a szénakazalban kategória. Mind átlagos.
2022. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!