Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért vágyom egy tanár figyelm...

Miért vágyom egy tanár figyelmére, ha minden rendben a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Talán azt akarom hogy elismerjen, fölfigyeljen rám a munkám miatt, vagyis abban a tantárgyban amit szeretek, és ő tanít. Bár azt sem tudom teljesen eldönteni hogy miatta szeretem ezt a tantárgyat, vagy amúgy is

2023. jan. 14. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ezt a minden rendben a szüleimmel részt kicsit érdemes lenne kivesézni jobban.
2023. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Talán csak annyi, hogy nem értenek ahoz a tantágyhoz amit szeretek és ők ebben nem tudnak segíteni,míg a tanár igen
2023. jan. 14. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem úgy értettem. A családi dinamikára. Hogy mi okozhatja nálad az extra figyelemre szomjazást.
2023. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ohh értem, neked van ötleted miért? Egyébként alapvetően visszahúzódó személyiség vagyok, nehezen nyílok meg azoknál akiket nem ismerek olyan jól, nem közeli ismerőseim.
2023. jan. 14. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor siman elismerésre vágy olyan szeméyltől aki nem érzelmi alapon ismerne el.
2023. jan. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!