Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tippek a középiskola első...

Tippek a középiskola első napjára?

Figyelt kérdés
Sziasztok idén megyek közép suliba kíváncsi vagyok nektek milyen tapasztalatok van vele? Hogy ment a beilleszkedés? Milyen volt az osztály közösség? Nagyon izgultatok?

2023. aug. 29. 06:15
 1/9 anonim válasza:
89%
Nekünk volt előtte tábor, meg néhány tali, szóval nem voltunk teljesen idegenek. Ennek ellenére baromira izgultam, de az osztályközösség még mindig zseniális, így a beilleszkedés sem volt túl nehéz. Sok sikert neked!
2023. aug. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Nálunk is voltak táborok, de sajnos én nem tudtam részt venni rajtuk. De nem is bánom, mivel így is sikerült összeszoknom az osztálytársaim zömével. 32-en voltunk egy osztályban, és voltak néhányan, akikkel nem voltunk puszipajtások. Ezek leginkább az a 3-4 lány volt, aki azt gondolta magáról, hogy ő szarta a spanyolviaszt. De ezt az apróságot leszámítva nagyon jó volt az a 4 év. Az első nap úgy zajlott, hogy találkoztunk az osztálytermünk előtt, majd felmentünk az iskola dísztermébe megnézni az évnyitós ünnepséget, majd vissza az osztályterembe, és volt vagy 4 osztályfőnöki óra, ahol elmondta a legfontosabb dolgokat a tanár. Hogy mik várnak ránk abban az évben, meg az órarendet írtuk le, meg hogy miket kell befizetni, a verébünnepségről volt szó, meg még nem tudom miről volt, már 6 éve történt, és nem emlékszem mindenre. Aztán másnap kezdődtek az órák, ott ismerkedtem meg az osztálytársaimmal, a tanárokkal. Aztán beindult ez az életszakaszom is, neked is így lesz.

Én is izgultam nagyon, de mint később kiderült, hiba volt. Te ne stresszelj rá annyira, hidd el, teljesen fölösleges. Az első egy-két héten még nem fogjátok megváltani a világot, ott még csak a tanárokkal fogtok ismerkedni.

2023. aug. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Nekem az a tapasztalatom, hogy nyïlván nehéz lesz elsőre betippelni kikkel leszel/ akarsz jóba lenni.

Én a gólyatáborban 2 lánnyal voltam jóban ,de az órák miatt szét is váltunk,( én pl.kezdő angol, ők haladó) aztán ugye jöttek a szárnybontogatások ők mentek bulizni meg ittak , pasiztak stb . Bulizni én is mentem csak én helyben mivel a sulitól én 20 km ők 40-re laktak nem egy volt sose az irány.

2023. aug. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

Hidd el tapasztalat.

Az első nap csicskisd be az összeset, mert aztán rád szállnak és basztatnak.

2023. aug. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Hány éves vagy?
2023. aug. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én rossz emberekre hittem azt, hogy jó tarsaság lesznek így kínkeserves öt év volt de valamilyen szinten ez az én hibám volt mert megtehettem volna, hogy másnap úgy jövök be, hogy elkerûlöm őket és hozzájuk sem szólok de ugyanúgy leültem melléjük és tettem azért, hogy basztatva legyek.
2023. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Az iskola első hetére nem illik bemenni. Ott még nincs semmi.
2023. aug. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
A legfontosabb, hogy ne izgulj. Senki sem veled lesz elfoglalva, hanem ugyanúgy mint te, saját magával.
2023. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

"Az iskola első hetére nem illik bemenni. Ott még nincs semmi."

Ja szedjen össze 35 igazolatlant rögtön az elején igaz?

2023. aug. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!