Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Engem az emberek valami oknál...

Engem az emberek valami oknál fogva nem tudnak komolyan venni. 19 éves fiú vagyok, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Az osztályom jó része olyan srácoktól hemzseg, akik gyerekesen viselkedtek egy jó párszor. Bennem ilyen már nincs, én inkább a csendesebb kategória voltam tavaly.

Egy csomó embertől megkaptam, hogy én fura vagyok.


Rengetegszer bekóstoltak már engem, pedig én nem ártottam nekik, és nem bántottam senkit.

Olyanokat eljátszottak velem, amiért más már szájbaverte volna őket.

Szerinted mi lehet az, ami miatt engem nem vehetnek komolyan és nem tisztelnek? Mit szagolnak ki ezek az emberek rajtam?



2023. szept. 15. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Valszeg nem vagy eléggé szocializalt. Belul szorongsz.
2023. szept. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, lehet benne valami..
2023. szept. 15. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Azokat bántják, akik gyengének tűnnek, meg akik nem szólnak vissza.
2023. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De miért tűnnék gyengének? Most sem értem ezt xd
2023. szept. 16. 08:44
 5/6 A kérdező kommentje:

Én azt gondoltam, ennyi idős korban már vannak annyira intelligensek az emberek, hogy nem azért fognak erősnek látni valakit, mert hangoskodik vagy esetleg nagyszájú.

Érdekes hogy mindig a csendes emberekre szállnak rá, akik nyugton megvannak mellettük.


Menjek le én is egy olyan szintre mint egyesek: legyek nagyszájú és köcsög, mert csak akkor fognak erősnek látni?

2023. szept. 16. 08:47
 6/6 anonim ***** válasza:

A távolság tartás attól függ, hogy az adott ember mennyire engedi közel magához a másikat, vagy a többieket. Én sem vagyok az a kimondottan nagyszájú, hőbörgős alkat. Inkább én is csendes vagyok. De amikor mások túl bizalmasok, vagy túl szemtelenek, vagy túl közel próbálnak kerülni hozzám, akkor határozottan helyreteszem ezeket az embereket. Sajnos az sem mindegy, hogy hogyan. Mindegyiket azon a nyelven, amelyiken ért. Tehát hőbörgő hangosat hőbörögve, egy halk sunyit meg meg halkan - de olyan szavakkal, amiből ért.

De ha annyira csendes vagy, hogy egyáltalán nem szólsz ilyenkor, akkor a többiek nem ismerik határt, hogy mi az amit még szívesen veszel bolondozásból, és mi az ami már sok, vagy nagyon is sok neked. Nem mindenkinek egyforma ez a szintje, mindenkinél finomhangolásra van szükség. És persze mindenütt vannak nevelhetetlen tahók is persze.

2023. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!