Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van olyan tanárotok, akivel...

Van olyan tanárotok, akivel ballagás után esetleg egyetem alatt is tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 09:37
 1/4 anonim válasza:
nincs.
2023. okt. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
A volt matektanárommal azóta is beszélek, 15 éve érettségiztem. Azóta egymásnak küldjük a magándiákokat, ha úgy van :)
2023. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gimiből, vagy esetleg általánosból nem volt ilyen tanárom, azonban többségük mégis olyan volt, hogy évekkel később is mosolyogva köszöntek nekem vissza, sőt, legtöbben még meg is álltak pár szóra beszélgetni.

Egyetemen viszont volt két olyan tanárom, akivel különféle projektek, egyéb rendezvények miatt sokat dolgoztunk együtt, és a későbbiekben többször írtunk is egymásnak, érdeklődtünk egymás felől.

2023. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a gimis osztályfőnökünket, aki a matekot tanította. Eddig meg is hívtuk minden osztálytalálkozóra. Az egész osztály kedvence máig is. Többen lányok szerelmesek is voltunk bele.
2023. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!