Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmondanátok új iskolátokban,...

X0 kérdése:

Elmondanátok új iskolátokban, hogy azért vagytok ott, mert előző iskolátokból kicsaptak?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, hogy egyházi iskolából kicsaptak mert kilátszott a vállad, utcán csókolóztál, szépségversenyen vettél részt, vagy mert színes csíkos pulóvered hasonló volt az LMBT-zászlóhoz, amire nem is gondoltál. Tehát okkal, tényleg kicsapást érő ok miatt.

febr. 24. 19:37
A kérdező szavazást indított:
Nem
Talán
Csak amikor kijártam az iskolát
Attól függ milyen súlyos
Igen
17 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem
febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis kiderül.
febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ki fog derülni úgyis. Az igazgató, osztályfőnök biztosan tudja majd, aztán vagy tőle, vagy valahogy közös ismerősön keresztül eljut oda.


Szóval ez nem a Te döntéseden múlik.

febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de úgyis kiderul. Lányomekhoz többször jött már új gyerek, idő kérdése, és mindegyikrol kiderult, miért váltott. De nem mondanám el. Ha kiderul, akkor vállalja fel. Ennyi.
febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk volt egy srác, ő nagyon büszke volt rá, hogy kicsapták (öngyújtóval ijesztgetett kicsiket és az egyiknek belekapott a láng a hajába), de nagyon hamar repült tőlünk is, mert a tanárok meg a szülők is összefogtak, hogy ilyen veszélyes emberke ne járjon hozzánk. Valamit ráfogtak és kitették.
febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
3-as: 6 osztályos gimnáziumból csaptak ki szexuális zaklatásért, 2 tanév után, a tanév végével, vagyis pont 8 általánosnak számított, így informatika szakközépiskolába mentem, mai néven technikumba, pont 1.-ben kezdtem, amit ma 9. osztálynak neveznek. 2000-ben érettségiztem, nem tudok róla hogy kiderült volna, pedig mindkét iskola Miskolcon volt! Az igazgató tudta, az osztályfőnök rákérdezett. Mivel 2-3 kirúgást érőért csak igazgatói megrovást kaptam, amikor abbahagytam, akkor fordult ellenem az osztály, így azt mondtam semmit se csináltam, utáltam sok tanárt, ők meg engem. Fegyelmi tárgyalás nélkül beírták a bizonyítványomba hogy az átvétel miatt töröltek a létszámból. Ha azt mondtam volna hogy szexuális zaklatásért repültem, akkor se árulta volna el, legfeljebb az igazgatóval beszélte volna meg. 6 lány osztálytársam volt, 1 félév után 7, nyilván nem dicsekedtem el vele...
febr. 24. 19:50
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mire fel a kérdés, ha ez 100 éve volt?


Egyébként gratulálok. Biztosan jó ember lehetsz.

febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
2000-ben is 9.-nek hivták a kozepiskola 1. osztalyt
febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Efféle incidens után, olyan iskolában, ahol annak ellenére is bevesznek, nyilván elmesélném fűnek-fának, a "közösség" 99%-át kitevő "tesók" biztosan büszkék lennének rám. Talán még ingyen herbál is csuranna-cseppe4nne... De egy tubus classic Technokol mindenképpen. Még szerencse, hogy mindez elméleti kérdés, és nem vagyok egy amőba értelmi szintjén leragadva...
febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

8-as: 2000-4 = 1996: a tanév elején 1., a végén 9.

Amikor még csak kicsapás szélén álltam, a 2 igazgató beszél egymással, az új iskolámé önként vállalta hogy átvesz, nyilván megbízott benne hogy nem lesz velem gond, mivel csak 1 lánnyal voltam olyan, a többivel nem. Nem is lett velem gond, előtte-utána is példás magatartásom volt! Felvételiztem egyébként és felvettek, de a bizonyítványomba beírták hogy az átvétel miatt megszűnt a tanulói jogviszonyom, a létszámból töröltek: ezért oda nem mehettem vissza, ez a kizárás.

febr. 24. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!