Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meséltek vicces sulis sztorikat?

Meséltek vicces sulis sztorikat?

Figyelt kérdés

febr. 26. 07:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
febr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Egyik osztálytársam körbeadta a sorban a puskát, a tanár ott volt pár centire tőle és nem vette észre.
febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Kis tükröt tettem a cipőfűző közé hogy a csajoknak na meg a tanárnak benézek a szoknyája alá lebuktam, kaptam,ennek már 35-éve.
febr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
3# Hát te hülye vagy.. 😆😆😆😆
febr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Az egyik tanár szokása az volt,hogy mindenféle apróbb tárgyakkal dobálta a rosszalkodó gyerekeket.Kréta,szivacs,kulcs..stb.Ami éppen a keze ügyébe akadt.Egy-egy ilyen akció engem mindig megmosolyogtatott.
febr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
4-es miért lenne?Elemében van fiatal,találékony.
febr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Hát, egyik sulis osztálytársammal sokat poénkodtunk, nevetgéltünk.. 😃 Ez így nem túl konkrét, de na.. 😃 Nosztalgikus emlékek. Istenem, de rég volt....
febr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nincs kedvem!
febr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
14%
Nem lenne rossz kérdés, ha konkretizálva lenne. Sulin belül milyen sztorik? Tanáros? Osztálytársakkal kapcsolatos? Puskázós? Osztálykirándulásos? Vagy milyenre gondolsz, kérdező?
febr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 Vicces sztorik. :D
febr. 26. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!