Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárok kajak ennyire naivak?

A tanárok kajak ennyire naivak?

Figyelt kérdés

beszedik a telefont nehany oran. Es arra nem gondolnak hogy a diak behoz egy régi elromlott telot?

enis ezt csinalom, siman kijatszom a rendszert:) nekem ne szedje be senki, 18 vagyok, azaz ugyanugy nagykoru mint a tanarok, nem kiskolyok, majd en tudom szabalyozni hogy mikor akarok odafigyelni oran es mikor nem, ennyi


ápr. 10. 21:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy gondolják, de ezt komplikált lenne ellenőrizni.
ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%
18 évesen még mindig a 8 általánost nyomod? Az baj.
ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
12%
A tanaroknak nincs eleg fantaziajuk ehhez a temahoz. A eszt nem a diplomaval osztjsk. Az eletben mindig az ervenyesul,aki ismeri a szabalyokat es nem fel kijatszani oket. Foleg,ha meg a lebukas is elenyeszo.
ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%

"majd en tudom szabalyozni hogy mikor akarok odafigyelni oran es mikor nem, ennyi"


Jól van, Renátó, segédmunkásnak még jó leszel az építőiparban.

ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

aranyisak vagytok, es koszonom a bokokat!😊 csak sajnos se nem renato, se nem altalanos iskolas vagyok...

Hala istennek jovore mar erettsegizek es elhagyom a szutyok magyar oktatast

ápr. 10. 21:58
 6/33 anonim ***** válasza:
91%

Azta de menő vagy! Most nagyon jól megmondtad...

Ezért érdemes volt egy kérdést kiírni. Agyilag nem vagy 18 ne aggódj.

ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

#6, nembaj, ti "megmondtátok", az a lenyeg, remelem jobban alszolXD


orulok hogy ezt egy kerdes alapjan megalapitottad. Ezert nincsenek emberi kapcsolataid, es ezert vagy maganyos ugye?🥺 Mert ha talalkozol valakivel egybol faszan megallapitod hogy milyen es velemenyt alkotsz. Megsugom: ha nem igy tennel, nem lennel maganyos

ápr. 10. 22:02
 8/33 anonim ***** válasza:
51%
Gyurcsány jobb volt?
ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%

Miért ne lennének emberi kapcsolataim vagy miért lennék magányos? :D Mert leírtam agyilag nem vagy 18? :D Te tényleg egy debil vagy. Igaz a tinik így viselkednek. Majd kinövöd remélhetőleg.

Nagyon gyerekes a kérdésed meg ez a vergődés a telefon miatt.

Jaj nem látta meg a tanár, hogy másikat raktál ki. Hú de kijátszottad.

Kár hogy másik két válaszoló sem ért veled egyet. :(

ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
87%
Én 18 évesen mondjuk nem kérdéseket írogattam ki gyakorira, hanem éltem. Biztos hatalmas a baráti társaságod ha itt lógsz.
ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!