Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogos a kiakadásom?

Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Idén vagyok végzős, 19 éves.

Körülbelül 2 éve tudom magamról, hogy meleg vagyok, addig magamnak is tagadtam. Mindig is lány barátaim voltak, és bár a melegségemet sosem vállaltam fel büszkén, a lányoknak mégis megemlítettem, hogy ne érezzék magukat feszélyezve a társaságomban, ne érezzék azt, hogy rájuk hajtok.

A probléma az, hogy sajnos az egyik legjobb barátnőm húgának is megemlítettem, szintén ebből az okból, tegnap pedig tudomásomra jutott, hogy ő ezt továbbmondta. Ezt gyakorlatilag lehet annak is venni, hogy körülbelül az egész iskola tud róla. És ki#aszottul bánt.

Egyrészt úgy érzem, hogy ez csak rám tartozott, én sosem akartam megosztani senkivel sem. Másfelől így a saját önrendelkezésemtől lettem megfosztva, hogy én ezt a dolgot annak, akkor és ott mondjam el, ahogy én azt jól érzem.

Azzal tisztában vagyok, hogy az én hibám, nem kellett volna senkit sem beavatni, de akkor is mérhetetlenül feldühít, hogy valaki képes ennyire etikátlanul kezelni más titkát.

Bár aludtam már rá egyet, de tegnap voltam olyannyira ideges, hogy kedvem támadt megpofozni a csajt, annak ellenére hogy nőket sosem bántok.

Tudom, "túlreagálom", de ez engem akkor is rosszul érint. 💀



ápr. 16. 06:36
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

"a lányoknak mégis megemlítettem, hogy ne érezzék magukat feszélyezve a társaságomban, ne érezzék azt, hogy rájuk hajtok."


Ha úgy viselkedsz társaságban, hogy ezt a lányoknak külön meg kellett említened, akkor hidd el, már rég észrevették a fiúk is, hogy rájuk viszont hajtasz. Szóval teljesen mindegy, kinek és mit mondott a lány, ha te minden társaságban annyira "túl közvetlen" vagy, hogy szükségét érezted a lányokat megnyugtatni a szándékaid felől, te magad árultad el mindenkinek.

ápr. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egyrészt úgy érzem, hogy ez csak rám tartozott, én sosem akartam megosztani senkivel sem"

Nem tudja senki, de tudja meg mindenki.

De mégis megtetted. Elmondtad.

Nem értem, mi lep meg.

Sajnálom a helyzetedet, de tényleg gondolni kell mindig, minden egyes szónál, cselekedetnél a következményekre.

ápr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
És? Nem hazudott. És az ilyesmi úgyis kiderul előbb utóbb.
ápr. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem vállalod fel akkor a legjobb barátnőd húgának miért mondod el? Sokszor lógok együtt a barátaim tesóival, de egy fél pillanatig nem jutott az eszembe, hogy bármit is közöljek velük ami provát infó, nem részletezem a kapcsolataimat.

És lányként írom, engem nem megnyugtatna, ha valaki jelezné, hogy meleg és ezért nem mozdul rám, hanem furának tartanám. Egy jó barátnál alap, hogy nem mozdul ránk

ápr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Hidd el, tudta már mindenki. Nem azért mert elmondta valaki (amiben egyébkent szintén biztos vagyok, hogy nem a barátod húga volt az első), hanem mert látják rajtad. Már az, hogy csak lányokkal lógsz elindítja a pletykákat és innentől kezdve max annyi lesz az emberek rekaciója a tényre, hogy "én megmondtam".
ápr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

19 évesen rájöttél hogy a "meleg vagyok, de ne mondd el senkinek" nem jelent semmit sem. Az információközlési kényszereddel szinte mindenkit beavattál a "titkodba".

Hidd el már évek óta tudják rólad a suliban hogy meleg vagy! Nem volt ez már titok.


Mi baj történt? Semmi. Olyanon problémázol aminmár régen nem volt titok.

ápr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
30%
Szerintem a felháborodásod jogos, ha van egy titkod, és másra bízod, akkor elvárható hogy az ne adja tovább. Én is ki lennék akadva.
ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Darius- ***** válasza:
40%

Lényegtelen jogos vagy sem, nem oldódik meg ezzel a probléma. Mondhatod azt is, hogy hazudik vagy hazudnak, mert visszautasítottad őt, mivel ronda és nem állt fel. Voltam olyan nőkkel én is, akikkel nem sikerült a szex.


De az lenne a legjobb, ha bevallod homokos vagy. Itt névvel nem szégyellem leírni, hogy amikor a fővárosban dolgoztam voltam férfi prostituált egy lokálban. Sőt most is csinálom néha ugyanígy, amikor megszorulok anyagilag, miért ne. Nem tagadom le senki előtt. Amiatt sem aggódom így, hogy kiderül. Nyílt kártyákkal kell játszani.

ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Garantálom, hogy mindegyik továbbmondta legalább még 2 barátnőnek, csak arról nincs tudomásod. Hogy gondolod, hogy egy nő majd tud titkot tartani?! Ráadásul nem is egy olyan igazi baráti kapcsolatról van szó, csak jóban vagy velük. Az még nem barátság.
ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!