Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyenkor mit csináljak?

Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a tesi tanárom már február óta és erről nem nagyon tudtam vele beszélni. Nem az a beszédes típus. Ne ítéljetek el, de 62 éves, viszont ennek ellenére nagyon jól néz ki, csak én nem akarom, hogy tetszen. Minden nap gondolok rá, látom a suliba. Mit csináljak, hogy elmúljanak az érzéseim iránta? Vagy szerintetek próbálkozzak valahogy? *Tudja mi a szitu, viszont van felesége.

ápr. 20. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéssel nincs semmi baj, de könyörgöm, ne próbálkozz nála!!! Nem a felesége miatt, hanem magad miatt! Legyen már tartásod! Az ilyen érzés maradjon meg plátóinak. Mit csinálj, hogy elmúljon? Ne harcolj az érzés ellen mert úgy jobban fáj. Engedd meg magadnak az álmodozást, ábrándozást vele kapcsolatban, de csakis gondolatban. Hamarabb elmúlik, mint gondolnád.
ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom elképzelni, hogy egy iskolás lánynak egy 62 éves ffi tetsszen..
ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Életkori sajátosság, hormonok... el fog múlni :)


Nem kell vele erről beszélni, sem próbálkozni. Viszont valakivel beszélj róla, pl legjobb barátnőddel. Jöjjön ki minden.

De azt sem kell erőltetni, hogy elmúljon az érzés. Használd fel valami jóra: figyeld magad, ez jó önismereti időszak is lehet. Legyél te a legjobb tesiből, élvezd a mozgást :) Látod, máris hasznos valamire :)


A többi tényleg elmúlik, vsz. előbb, mint hinnéd.

És hála a jó égnek, ha olyan tanárral történik ez, aki tisztességes és nem használ ki téged.

ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor mit csináljak?"

Semmit.


"én nem akarom, hogy tetszen... Mit csináljak, hogy elmúljanak az érzéseim iránta?""

Kezdjél bele valami új hobbiba, hogy minél jobban lefoglald magad valamivel, minél jobban eltereld a figyelmedet!


"Vagy szerintetek próbálkozzak valahogy?"

Ne!


"Tudja mi a szitu"

Csak beképzeled magadnak. Nem foglalkozik veled. Millió más dolga van 62 évesen, nem az, hogy minden diákjának a szívügyeit számon tartsa.

ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem tudom elképzelni, hogy egy iskolás lánynak egy 62 éves ffi tetsszen.."

Nem minden 62 éves néz ki 62-nek. És nagyon sok iskolás lány férfi minta nélkül kénytelen felnőni, lehet, hogy ő is...

ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, normális es elmúlik.


Egyszer tartott egy előadást felnőttoktatásban egy 60 év körüli nő és én az előadás azt vettem észre, hogy tetszik nekem. Tegyük hozzá, hogy nő vagyok én is.


Hazajöttem az előadás után, utána róla képzelegtem hetekig, nagyon szégyeltem magam és már azt hittem pszichológushoz kell mennem, mert nem hittem el, hogy így bejön egy ilyen idős nő.


Aztán megkaptam tanárnak és levert a víz, hogy miket fogok összeábrándozni az óráján.


A kurzus végén nem is érdekelt már, a mai napig nem voltak róla "szerelmes" gondolataim, pont hogy elcsodálkozok, hogy ez hogy jött nekem anno, mert semmi nincs benne ami vonzana.

ápr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!