Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az miért van, hogy a tanárok...

Az miért van, hogy a tanárok sokkal normálisabbak tanórán kívül?🤣

Figyelt kérdés
Az tűnt fel mostanában, hogy mikor a tanáriba megyek valamit megkérdezni tőlük vagy valamit elintézni, sokkal rendesebbek és jobbfejek mint órákon Xd

#tanár #matematika #iskola #diák #LehetneMárNyár
ápr. 23. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt pedig már 30 éves vagyok szóval se általános se középiskolás nem mostanában voltam.

Amúgy az az oka hogy órán túlságosan koncentrálniuk kell. Egyrészt hogy át tudják adni a tudást másrészt hogy fegyelmezzenek is és ezek mellett a tekintélye se csorbuljon a tanárnak. Szóval több dologra kell figyelnie egyszerre és ezt napi 8 órában.

Nem olyan könnyű tanárnak lenni mint sokan hiszik. Nyilván a tanári szobában ezért közvetlenebbek mert ott felnőttek között van a tanár is, másrészt ott neki is szünete van mint nektek a folyosón.

ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aaa értem!

Mondjuk jogos is amit írsz


Csak ugye alapjáraton mindig szidjuk őket barátaimmal, aztán pedig így tök rosszul érzem magam néha 😅😆

ápr. 23. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég stresszes az élet órákon, ott legalább szabadabbak tudnak lenni.
ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A tanáriban nem kell fegyelmet tartania, miközben le kéne adnia az anyagot.

Persze kipróbálhatod, hogy napi rendszerességgel bemész óránként 30 másik gyerekhez akik tesznek magasról a fejedre és neked tanítanod kéne őket miközben folyamatosan dumálnak és van, hogy próbálnak beléd taposni különböző módokon (akár órán vagy iskolán kívül is).


Biztosan nyugodt lennél amikor bemész órára.

ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!