Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szokás még manapság is, hogy...

Szokás még manapság is, hogy a tanárok kiosztanak egy-két nyaklevest?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 09:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10-es "nekem megmondták, hogy nehogy kérdezni merjek, mert felmond a tanár!" - Ki mondta? És te ettől megijedtél, amikor igazából nem is bánnád, ha felmondana?

A fiad unatkozik, mert szerencsére okos és gyors, és tudja az anyagot. Kérd meg a tanárt, hogy adjon neki plusz feladatokat.

máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11: nyugodj meg kérdeztem. Szoktam is. Sőt. Utál is a tanár. Sajnos a gyereken csattan... Kértem, hogy adjon plussz feladatot. Sőt elő is van írva, de nem tartja be. Ez van. Mostmár ezt a másfél hónapot kibírjuk. Aztán majd lesz valami...
máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Simán el tudom képzelni.


Láthatod néhány itteni válaszon is, hogy sok idősebb proli még mindig ott tart, hogy "jó tenne a diákoknak a pofon", ez borzasztóan elmaradott társadalom rengeteg nagyszájú lepukkant szájhőssel.


Egyébként meg marha vicces, hogy izmos fiatalként neten folyton olvasom ezeket marha kemény "jó tenne a fiataloknak a pofon" benyögéseket, kint az utcán meg semmi. Ja, ott úgy nyakon vágnám, h felállni nem tudna a gyári melós boomer prolija. Itt neten meg lehet aztán szájalni, mi? :D Szánalmas.

máj. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%
13: én az utcán is leordítom a 10 éves kics senkiket, amikor látom, hogy vaddisznó csordaként bicikliznek a főúton(legutóbb a tescoban értem őket utol, és ott osztottam ki őket, érdekes hirtelen vagy 5 felnőtt jött oda, hogy végre valakinek volt mersze rájuk szólni...), vagy ha a zebrát használják ugratónak, mert a körforgalomnál magasabban van és jó poén a kocsik közt ugratni... Ahogy a hídon parkoló pötsöknek is megmondom, hogy legközelebb a rendőrt hívom ki, ha a tilosba parkol... 41 éves nő vagyok, és én is úgy gondolom, hogy igenis jár a körmös a gyereknek, ha úgy viselkedik. Az én fiam próbálna meg szemtelen lenni órán! Nem tenné zsebre amit tőlem kapna!
máj. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!