Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet tenni?

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A tanárom állandóan kötekedik velem és egy társammal. Az osztály minden tanulója hangos ordibál meg beszólogatnak neki. Mi ketten csak tűrűnk és tűrűnk, de ha egy kicsit is nem figyelünk, de komolyan mondom hogy csak annyi hogy lepillantok a földre beszól hogy milért nem figyelünk. Állandóan ellenséges nem segít, nyíltan röhög rajtunk. 3man késtünk erre nekem még rádobott 10percet a késésemre míg a másik 2nek rendesen beírta. És most jöhet a kérdés? Milyen vagyok az irányába: hát utálom mint a ... de nem szólok be neki kedves vagyok vele köszönök neki SŐT még segítek neki szertárat is takarítani. nem lenne bajom hogy utál de pont érettségimhez kéne a jegy és ő nagyon megpróbálja lehúzni vagy legalábbis lerontani. Mit tegyek?

2013. jan. 3. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
ajjaj ez nem jó :S most azt tanácsolom amit én is tennék: az ofőnknek szólnék hogy van ez a tanár és hogy ez meg ez a bajom vele és tud-e segíteni próbáld meg hátha tud segíteni
2013. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!