Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet csinálni azokkal az...

Mit lehet csinálni azokkal az osztálytársakkal, akik tőlem kunyerálnak cigit, és mindennek elmondanak, ha nem adok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 11:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
legyen nálad két doboz, az egyikben legyen mindig csak egy vagy két szál, és abból vedd elő magadnak, ha kérnek, mutasd meg, hogy neked sincs.. :) a másik dobozból meg mindig pakolj ebbe egyet-kettőt.
2013. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hmm okos, nagyon okos. :D
2013. jún. 9. 11:39
 3/24 anonim ***** válasza:
25%
Vagy inkább ne cigizz az iskolában, ez eszedbe se jutott? Jól sejtem, hogy nem vagy még 18?
2013. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Valóban nem vagyok még 18. Az iskolában nem szoktam, csak ha velük vagyok délután akkor folyton kéregetnek. Amúgy nem vagyok rászokva a cigire.
2013. jún. 9. 19:44
 5/24 A kérdező kommentje:
Mellesleg még mindíg többre értékelem azokat akik néha dohányoznak, mint akik minden hétvégén berúgnak. Van erre is példa az osztályban.
2013. jún. 9. 19:51
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen lejm senkiháziakkal nem érdemes foglalkozni, fújd a pofájukba a füstöt, hogy tessék, ingyencigi.
2013. jún. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
25%

Haver,megindultál a lejtőn lefelé,nemsokára már részeg is leszel...

Én ezért hagytam abba a cigit és azokat a haverokat ,akiknek csak a pia,és cigi a lényeg.

Milyen csaj fog veled járni ,ha büdös leszel a cigitől és esetleg a piától?

JOBBULÁST KÍVÁNOK.

2013. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem kértem tanácsot, az életmódommal kapcsolatban kedves 7., valóban olyan ember nem létezik aki dohányzik és közben van barátnője, ez fizikai képtelenség nem?
2013. jún. 10. 17:30
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha kívánod....rá vagy szokva.(mint ahogy az evésre is rá vagy szokva....agyilag ugyanaz a folyamat, csak a nikotin sokkal jobban birizgálja a receptoraidat, ezért az jobban kell) Mostmár csak tiszta lehetsz max. (Van egy ritka genetikai jelleg, hogy tényleg képtelen vagy rászokni csak jólesik....ellenõrzés a szekvenáltatáson kívül: legyen egy 4-3 nap amíg nem gyújtasz rá és a passzívkodást is kerülöd, ha nem minden 2. Gondoloatod a cigi, akkor ünnpelj....
2013. jún. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ritkán fordul elő, hogy napi szinten dohányzom, most pl. péntek óta nem szívtam, mert nem vagyok túl jól(láz)
2013. jún. 11. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!