Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytalálkozókra illik...

Az osztálytalálkozókra illik elmenni, elvárható-e ez a régi iskolatársaktól?

Figyelt kérdés
Sokan elmennek,de sokan nem szeretnek a "múltba" visszamenni,mert mindenki nagyon más lett.
2013. jún. 24. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt mindenki maga dönti el, szerintem itt nincs olyan, hogy illik-nem illik. Én nem mentem el, mert nem volt jó az osztályközösség. Azzal az egy-két emberrel, akikkel kedveltük egymást azóta is tartjuk a kapcsolatot, akikkel meg akkor sem érdekeltük egymást, sok évvel később sem fogjuk. Gondolom, akinek meg jó osztálya volt, sok kellemes közös emlékkel, szívesen megy.
2013. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig is kalap sz@r volt az osztályközösség, meg totál klikkesedés volt, vannak akik folyamatosan tartják a kapcsolatot, de az összes osztálytalálkozó ötlet elfelejtődött eddig, az 5 éves is kimaradt.
2013. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mi már a 40 évesnél tartunk.De annyira sok idő telt el.hogy

elképzelhetetlen a közös téma.

2013. jún. 24. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Azért szerintem egy 40 évesre érdemes elmenni, ha valaki tényleg normálisan megszervezi, étterem, vacsora, akkor elvárható, hogy elmenjen az ember. Persze, ha vki utálta az osztályt, az ne menjen. Annak nincs értelme.
2013. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Szerintem azért illik elmenni , és ezért elvárható a régi osztálytársaktól is :)
2013. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!