Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti váltanátok iskolát?

Ti váltanátok iskolát?

Figyelt kérdés
A harmadik évem kezdtem idén egy katolikus iskolában, csak a kéttannyelvi szak miatt mentem oda és mert jókat mondtak róla. Ez a része még oké is lenne, de nagyon idegesít az egésznek ez az álszent, sznob hangulata és nem találom a helyem, se osztályon belül se azon kívül és sok időmet is elveszi. Most jött ugyani az elhatározás hogy művészeti irányba mennék és el is van tervezve minden de egyszerűen nincs idő, ha meg rosszabbak a jegyek itthon balhéznak... Mit tudtok tanácsolni?
2013. okt. 10. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Katolikus vagyok, de valahogy sosem mennék olyan iskolába. Művészeti is kemény, sokat kell tanulni. Ha nagyon rosszul érzed magad menj el, mert csak rosszabb lesz, a kedvtelenségtől romolhat az átlag.
2013. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon nehéz tudom, de ha lenne időm rá akkor biztos menne mert gyakorolni is kell, utána nézn dolgoknak, technikáknak de a nyelv is érdekel és ha nem is is mondjuk művészetire mennék át de egy másik iskolába szintén nyelvire ami nem ilyen borzalmas akkor lehet hogy a banda is jobb lenne mert ez ah ami nagyon kikészít még :(
2013. okt. 10. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Én váltanék.
2013. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!