Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan támogathatnám és...

Hogyan támogathatnám és beszélgethetnék vele még többet, ha?

Figyelt kérdés

Szóval van egy 38 éves tanárom(nő),én 17 éves lány vagyok(alig 1 hónap és 18),és én biszexuális vagyok.Ez a tanárnő 2 éve tanít engem,közben megszerettem.Tudja,hogy biszexuális vagyok,azt azonban nem tudja,hogy ebben az évben megtetszett.Most viszont válik a férjétől,és eléggé le van hangolva,van egy kislánya is.Mindegy,a lényeg az,hogy tudom,hogy Ő nem lehet az enyém,viszont szeretném támogatni már csak kedvességből is.Ma már 15 percet sikerült vele beszélgetnem,és ez volt eddig a rekord..ez volt a 3.beszélgetésünk.Annyira jó volt vele beszélgetni..mindent elmondott,most nem rólam volt szó.Látszik,hogy bízik bennem.Szeretnék vele kedves lenni,mert akárhogy is alakuljon,én szeretem és tisztelem és lelkileg egy kicsit mellé akarok állni.Biztos ennyi is jól esik neki.Persze,nem a végletekig szeretnék elmenni,meg nem faggatózni,hanem simán csak beszélgetni szeretnék vele.Meg..minimum egyszer szeretném megölelni..és erre nem tudom,hogy mikor és hogyan kell alkalmat keresni,vagy nem tudom mit hinne ő..


17/L


2013. nov. 14. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szep ez toled. Nem tudom, kozeledj hozza, beszelgess vele. Keresd a szunetekben. Szerintem nagyon jol fog esni neki... Es a vegen, ha befejezed a sunlit, erettsegi utan akar meg is olelheted.
2013. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sulit*

Bucsuzaskeppen gondoltam az olelest.

2013. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)Mindenképp megfogom ölelni,előbb-utóbb.Igen,tudom,hogy szép dolog,nekem is jól esne sokszor,és én nem kaphatom meg.Úgyhogy inkább én adok!:)
2013. nov. 14. 22:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen tanárom csak én fiú vagyok, ő meg nő/lány. Csak én meg azért nem öleltem meg mert attól féltem ,hogy azt hiszi, szeretnék tőle valamit :D De attól függetlenül nagyon szerettük egymást, sokat voltam is nála de nem olyan értelemben. Persze mindenféle pletykák mentek mindenfelé de mi csak barátok voltunk. Már 5 éve, hogy elballagtam, tavaly beszéltem vele de idén még nem. Kezd az élete rendbe jönni. Szerintem sokat segítesz te is azzal, hogy vagy neki.


Bár én nem jutottam el az ölelésig a fent leírtak miatt de az így utólag (és akkor is) nagyon hiányzott.

2013. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értelek..hát igen,nehéz..főleg,ha ellenkező nemű.Bár így is nehéz,mert úgy van lehetőség a jogviszony megszűnése után arra,hogy együtt legyenek diák és tanár.Ha pedig azonos neműek,és a tanárnő heteró..akkor nincs esély.Vagy ha esetleg a tanárúr heteró..
2013. dec. 1. 22:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy tanárom,aki lelkileg picit labilis,de nagyon szerethető. Nálunk ő kezdeményezte az ölelést,és bármelyikünknek is van bármi baja,tudjuk,hogy mindig számíthatunk egymásra. Neki felesége meg gyerekei vannak,és soha eszembe se jutott tanár-diák szerelem,csak jó segíteni egymáson. Ha jól szűröm le,nálad is hasonló van kialakulóban,szóval add a tudatára,hogy rád mindenben számíthat. Nehéz kérdés,hogy hogyan tudnál neki segíteni. Neki kell megnyílnia feléd,te mint diák nehezen tudsz kezdeményezni egy ilyen lelki kapcsolatot. Mindenesetre sok sikert! :) 18/l
2013. dec. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi.:) Volt már akivel kialakult,de ez mindenféleképpen egy másféle kapcsolat diák-tanár közt(bizalmi viszony)!:)
2013. dec. 2. 20:30
 8/10 A kérdező kommentje:
Várok még választ!:)
2013. dec. 4. 22:40
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Figyelj velem is volt ilyen. Pszichologushoz is jartam vele meg kiderult, hogy semmi bajom..nem vagyok biszex se csak felneztem a tanaromra, tiszteltem es hasonlok ezert rajongtam erte. Lehet nalad is csak ez a helyzet. Sot eleg valoszinu. Sokan vannak igy.
2013. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Volt lánnyal kapcsolatom,így hát tudom,hogy merre hány méter.
2013. dec. 10. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!