Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha megkérdeztem az iskolatársa...

Ha megkérdeztem az iskolatársamat milyen azon a településen lakni ahol ő lakik, mi lehet a baja a kérdéssel?

Figyelt kérdés

Csakmert látta már este, de nem válaszolt azóta se, és nem is fog már. Lehet hirtelen jött, csak úgy spontán ezt kérdeztem tőle köszönés után, vagy mi lehet ezzel a kérdéssel is a baj?

Mert az én kérdéseimmel mindig baja van az embereknek valamiért.


2014. jan. 18. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy érzékeny pontjára tapintottál, nem szeret ott élni. Vagy nem bír annyira, hogy válaszoljon.
2014. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy nem fog válaszolni? Lehet, hogy nem ül egész hétvégén a gép előtt. Vannak emberek, akiknek nem a facebookból áll az életük.
2014. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem szeret ott élni, és ez a kérdés rosszul érintette. Vagy elment a nete...:D
2014. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret ott élni, vagy balhés hely és azt hitte piszkálódsz. Vagy csak simán nem válaszolt még. Én sem szoktam mindig. Nem mindenkinek múlik a facebookon az élete. Olyan hülyeség volt bevezetni ezt, hogy kijelzi, látta e, eggyel több ok a felesleges hisztire meg rinyálásra, és a legtöbbször teljesen alaptalanul. Nemtudott hirtelen mit írni rá, átgondolja, volt jobb dolga is, elment a net náluk stb.
2014. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
lehet hogy meghalt
2014. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Milyen a kapcsolatod vele? Ha nagyon jóban vagytok kevésbé kínos téma
2014. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!