Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az ofőm miért őket pártolja?...

Az ofőm miért őket pártolja? Miért nem veszi észre, hogy itt MI vagyunk kiközösítve? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy az osztályban kevesen vagyunk lányok.És ebből csak hárman vagyunk normálisak.Én,meg a két barátnőim.(Noémi,Szandra).És most ne gondoljátok azt,hogy én ilyen egoista vagyok,mert tényleg ez van.Reggel a teremben egy padhoz szoktunk húzni székeket és olvasni szoktunk.Erre összesúgnak mögöttünk,hogy "milyen stréebrek" vagyunk...Mert ők csak a szépségükkel foglalkoznak,mindig a ruhákról beszélnek,meg össze-vissza röhögnek mindenféle baromságon.Egyszer röhögtek olyanon,hogy egy gyerek eltanyált a folyosón,erre észreveszik,hogy én ezen nem röhögök,aztán megkérdezik tőlem,hogy "mi a bajom",mert,hogy ez állati vicces meg stb...Meg minden tanárnál nyaliznak,odamennek hozzájuk szünetekben,és feltesznek olyan kérdéseket a tanárnak,amikre tudják a választ,csak okosabbnak akarnak tűnni.Ja,és le akarnak mindenkit kenyerezni,meg a ellenem meg a barátnőim ellen fordítani,mert,mint kiderült,"felbéreltek" fiúkat az osztályból,hogy amikor fagyot,dobáljanak meg minket jéggel.A tízóraizás közben meg az egyik csaj cukrot meg különféle édességeket osztogat,hogy ő ettől "jobb arcnak" tűnjön.

Az ofőnk,meg ha látja,hogy az egyik csaj szomorú,egyből megkérdezi tőlük mi a baj,ki bántotta őket...De azt bezzeg nem veszi észre,hogy mi már november óta mindig külön ülünk a többi lánytól,meg nem járunk el közösségi rendezvényekre,pont ő miattuk.(pl.:bálok)Persze ott nem tűnik fel a tömegben,de amikor megkérdezi,hogy ki volt,észre vehetné,hogy ebben a tanévben a 3 bálból egyen se voltunk..De amikor az egyik lány bús ábrázatot vág,akkor meg naná,hogy megy oda hozzájuk,hogy mi a baj...


Mit tegyünk?Az ofő miért nem figyel RÁNK is? Amikor persze elmondjunk,hogy mi a bajunk,akkor meg lerendezi annyival,hogy "oldjuk meg a gondjainkat"



2014. febr. 10. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Légy erős,Ott vannak a barátnők fel a fejjel legyél okos ha ezek nyaliznak akkor majd megbánják ha általánosba jársz meglátod a középsuli megembereli őket de te ne legyél ilyen mert ahogy leírtad normál okos lánynak nézlek.

ui.:Okos enged szamár szenved.

A másik nagyon nem érdekli az OFőt akkor nem tudok mit mondani.Számomra nehéz elhinni a tanárok így hagyják.

2014. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a színészeket szereti.
2014. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Most őszinte leszek veled.


Akiket te leírtál azokból lesznek az idegesítő, ütni való hülye p**sák.

Ezekkel 2 dolog szokott történni.

A) Vagy majd mindenki kihasználja őket mert olyan hülyék, és majd akkor koppannak, amikor nem tudnak megélni, vagy

B) Összejön nekik az élet, találnak valami gazdag barmot aki mellett nem lesz semmi gondjuk.


A lényeg hogy ezekkel ne foglalkozz.


Nézzük a te helyzetedet.:


A te iskolás éveid szörnyűek lesznek. Sajnos ez az igazság.

Fel kell venned a megszoksz vagy megszöksz megállást.


Vagy eltűröd hogy beszólogatnak, megaláznak és megpróbálod semmibe venni őket, vagy (én inkább ezt tanácsolom) megváltoztatod az iskolai viselkedésed.


Nem a személyiségedet, csak. pl.: az ilyeneket mint a reggeli olvasás, vagy hasonlók elhagyod.

Ne engedd, hogy fogást találjanak rajtad. Ha ők eltűnnek, majd jön más. Ez a valóság.

2014. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Én is inkább azokat pártolnám, akik részt vesznek a közösségi életben. Azért mert van ambíciótok, és ezért tanultok rendesen, még nem kell mindenből kivonni magatokat, főleg, ha ilyen gyökerek miatt teszitek csak. Nézzétek levegőnek őket és érezzétek jól magatokat. Az lenne a legrosszabb, ha továbbra is passzívak lennétek. Sok osztálytársam volt már, aki idegesítő volt, de mindig túl tudtam tenni magam ezeken. Mentem velük ide-oda, és jól éreztem magam. Amúgy meg gondolom látja az osztályfőnök, hogy veletek nincs gond, nekik meg lehet azért segít, mert látja, hogy figyelemhiányban szenvednek (nem törődnek velük otthon stb.)
2014. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én biztos nem fogok megváltozni. Fogok reggel olvasni és kész. De kösz a vàlaszokat! :-)
2014. febr. 11. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

...milyen érdekes..nálunk már nem ciki az olvasás!:D

SŐt,nálunk sokan olvasnak,és nem csak a mi osztályunkban(12.osztály),hanem lejjebb is(11.-esek,10.-esek),9.-esek szerintem még annyira nem szoktak hozzá ehhez a rendszerhez,szerintem még sok mindenen elcsodálkoznak!:)

Amúgy maradjon meg az,hogy olvasol,az tök jó dolog,tájékozottabb leszel jóval,jobb is lesz a szókincsed..a szókincs meg többet ér,mint a "menőség"!Előbbivel az életben sokkal tovább jutsz,mint az utóbbival!

2014. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az osztályfőnök egy frusztrált senki, élvezi hogy titeket bántanak.
2016. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!