Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kell fiúkkal barátkozni?

Amcsih kérdése:

Hogyan kell fiúkkal barátkozni?

Figyelt kérdés

Eddig általánis iskolában mindig lányokkal barátkoztam, és sosem voltam fiúkkal. Jövőre megyek továbbtanulni, és ugye új osztály, új barátok. Most szeretnék inkáb fiúkkal lenni, hogy beszélgessek velük, és miről? Meg szeretnék az új fiúkkal hülyéskedni, meg ilyenek, és azt hogy érjem el, hogy meghívjanak pl. bulikba, vagy biciklizni? nagyon fontos lenne, mert általánisban melegnek néznek.. :/

14/F



2014. ápr. 22. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Általánist direkt így írod? Tudod mi 1 -ről lökjök a dumát ilyen korban csöcsök seggek kocsik .
2014. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ja igen 14/F
2014. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Én valahogy így indítanék:

-Csá melegarcú! Látod azt a luvnyát? (itt rámutatsz vkire) Beraknád neki, mi? NEEEEEM? Hát van neked farkad?

stb

2014. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyen humorod. Mondj jó poénokat, jó beszólásokat.

Szerintem a fiúknál ez a fontos általánosságban. Én pont fordítva, a fiúkkal jobban ki szoktam jönni. A csajokból sok a hisztis, és sokszor magukra veszik a poénokat, játékos beszólásokat. Lány barátnőm is van, de abból kevesebb.

Neked ezek szerint csak jófejek vannak a környezetedben, vagy nem vagy az a tipikus fiú.

14/L

2014. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az általánost nem ugy akartam irni.. :D amugy koszi mindenkinek, és utlosó: igazad van, nem vagyok az a tipikus fiú

ja és amúgy a kocsikról semmitsem tudok, mondhatnátok róla néhány fontos dolgot

2014. ápr. 23. 06:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem add önmagad, beszélgess velük arról, ami téged érdekel. Felesleges a kocsikról beszélni, ha nem érdekelnek. Biztos találsz valakit, akivel hasonló az érdeklődési körötök és össze tudsz vele haverkodni. :)
2014. ápr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi :D
2014. ápr. 23. 19:43
 8/8 anonim válasza:
Nem mindenkit érdekelnek a kocsik és nem csak lányokról lehet beszélgetni. Akármiről is van szó, csinálj úgy mintha érdekelni és próbálj vicceskedni :D Nem mindig az első benyomás a legfontosabb, van, hogy rájönnek később, hogy mégis jófej vagy!
2014. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!