Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehetne csinálni az...

Mit lehetne csinálni az osztálytársammal?

Figyelt kérdés
Piszkál egy pár gyereket, köztük engem is. Engem ezekkel piszkál: "Ne légy már túl okos" meg "Ne hidd azt, hogy mindent megtehetsz!" (holott nem tettem semmit) és "Nem kell mindent látnod". Hogy abba a kénköves ménkűbe lehetne lekoptatni?
2014. máj. 16. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami szép, kultúrált visszavágást kapna. Pl. "Hozzád ki a f__z szólt? Takarodj már innen, a te bajod, hogy ennyire ostoba vagy. Anyádnak ugass otthon." Stb.
2014. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Kultúrált" helyett valami frappánsabbat szólnék vissza, amire már nem lehet válasza. "Ne légy már túl okos"-ra pl. "nem kell túl okosnak lennem ahhoz, hogy nálad okosabb legyek". "Ne hidd azt, hogy mindent megtehetsz"-re, "Pedig igen." "Nem kell mindent látnod"-ra, "Igazad van, anélkül is tudom."
2014. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogjatok össze a pár gyerekkel és törjétek be az orrát.
2014. máj. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Össze kell fognotok, és közös erővel lenyomni, ha nem fizikailag, akkor jól leordítani a fejét. Ez hatni fog, ha sokan egyszerre mondják neki ugyanazt.
2014. máj. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.

3-nak: Lány osztálytársunk van

2014. máj. 17. 08:16
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
ha lány akkor üssetek egy nagyot a csöcsére hidd el befogja es talán még el is sírja magát aztán meg jól kiröhoghetitek
2014. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok...

Ha lány, akkor az mindjárt más :D Ismerem ezt a fajtát, mindig okoskodik, szemtelenül megmondja a magáét másoknak, mintha erre joga lenne... Mindenkiben a hibát látja, csak magában nem. Én így képzelem el a csajt, de szólj, ha tévedek! :D


Szerintem ilyenkor az a megoldás, ha összefogtok és kiközösítitek. Valamilyen módon éreztetni kell irányába a megvetést. Pl. ha egy tanár azt szeretné, hogy csinálj meg a lánnyal együtt valamit, akkor mondd a tanárnak jó hangosan, hogy elnézést, ezzel a lánnyal én nem szeretném. A többiek is viszonyuljanak így hozzá, akiket zavar. Egymás közül is közösítsétek ki. A lányoknak vannak ilyen praktikái, hogyan kell kiközösíteni, ebben nem tudok tanácsot adni.

De ha látszik rajta, hogy megbánta, hogy okoskodik, és nem csinálja többet, akkor ti se közösítsétek ki többet!

2014. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egyetértek 6-osal azért mert lány még megüthetitek nálunk is volt egy ilyen csaj 2 lánnyal megbeszéltük mi legyen.


a két csaj megtépte a haját de erőből én meg kirugtam a lábát úgy sírt meg visított meg meg jót mulattunk az egészen utána már nem kötekedett

2014. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!