Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen virágcsokrot/ajándékot...

Milyen virágcsokrot/ajándékot illik adni egy tanárnőnek?

Figyelt kérdés
OKJ-s felnőttképzésről van szó, a tanárt nagyon szerettük, mindig mindenben segített, olyan dolgokban is, ami nem hozzá tartozott,ezért szeretnék adni neki egy csokor virágot és valami ajándékot. 35-40 körüli nőről van szó,szereti a quimbyt, van humora és sokat dolgozik,van egy 8éves lánya is, de kb ennyit tudok róla. Hogy kellene megtudakolni,hogy milyen virágot szeret? Egyáltalán ez járható út? Személyesen csak nem kérdezhetem meg,az bunkóság. Van olyan virág,amit nem illik? Ajándéknak egyedi készítésű bögrét gondoltam,ez nagyon gáz? Nem mozgok valami otthonosan a témában.
2014. máj. 19. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Jaj, ne bögrét. Létező legnagyobb sablon és mindenkinek van vagy 20 otthon a polcon kb.. Virágból meg, hát, bemész egy virágüzletbe és megkérdezed az eladót, azért vannak ott, hogy tudják, milyen alkalomra mit illik.

Én vennék neki egy nagy doboz finom csokit, amit el tudnak nassolni a lányával együtt. Inkább innen nézz ki valami jópofát szerintem:

[link]

2014. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!