Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan legyek jó kapcsolatba/b...

Hogyan legyek jó kapcsolatba/baráti viszonyban az osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés

Már 4. hete járunk igaz suliba, én most kezdtem gimit.

Eddig oké minden, mert egy csomó ismerős jár az osztályba, meg vagy 3-4 ember, aki eddig is haver volt, meg pár lány.

Tudom, hogy a rendes emberek mindenhol vannak, de tartottam attól, hogy majd kapunk egy jó pár "Yolo Swag" gyereket, meg ezeknek a lány változatait :DD

De nem így lett, mindenki a mi szintünkön van, persze majdnem mindenkin ott a csőnaci, meg a divat jelei, de nem is agyonöltözve, pont oké, és mindenki kedves, szerény, a lányok közül szinte mind szép, kb. 3-4 meg hűűűűűűhaaa :DD


Na a lényeg most jön, ugye mondtam, hogy van egy pár lány, akiket régóta ismerek, és úgy viselkedünk egymással, hogy semmi szégyenlősség, értitek.

A többi lány is kedves, meg minden, de nem tudom, hogy hogy kéne azokkal is ugyanígy "téged jól ismerlek, meg barátos, viccelődős" kapcsolatot kialakítani.

Mert nem azzal van a baj, hogy sziasztok, mizu van, ismerjük meg egymást.

Itt pont más a dolog: Más azon idegeskedik, hogy hogy menjen oda lányokhoz ismerkedni, mert szégyenlős.

NA! Itt pont az van, hogy mi vagyunk bátrak, de ők szégyenlősök, és nem akarunk se idióták lenni, hogy ő ott ül, pár barom meg körbevigyorogja XD

Másrészt ezzel nem akarjuk kellemetlen helyzetbe hozni.


Na ezt ugyan jól körbemagyaráztam, de én ilyen vagyok amúgy is, na hogy menjünk oda? :DD



2014. szept. 23. 18:33
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja, és nem lenne gond ezzel, de nem szeretném, hogy "furcsán" süljenek el a dolgok, mert 5 évig még majdnem mindennap találkozunk, és így ciki lesz mindennap felidézni a "balul elsült dolgokat"

Talán túlzok, jöhetne a válasz, hogy mit kell ezt ennyire felfújni, de már volt egy pár olyan, amikor besültem még 4. osztályba XD és mindennap olyan cikis szemmel nézett rám a csaj, amikor jött szembe, legszívesebben egy ásd el magad szettet kivántam volna magamnak. Ezért

2014. szept. 23. 19:21
 2/3 Halil_HuN válasza:
vedd poénosra oldja a hangulatot :)
2014. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nyugi, mindennap szarrá röhögi magát az osztály rajtunk, de ez ilyen közös nevettetés, ha csak 1 lányhoz megyek oda, nekem az a probléma, nem ez.

DE OTT SEM A BÁTORSÁG, hanem amit fent írtam.

És azt is azért írtam hogy "pár barom meg körbevigyorogja", mert a kedv megvan.

Ami tényleg érdekel:

Mit mondjak neki, hogy ne csak szégyenlősködjön, és egy ismeretlen fiúnak tartson a semmiből?

Jó, ez elsőre így van, mert nem ismeri senki a másikat csak rápillantára.

DE! Ha beszélgetni próbálok, és csak a szemét lesüti, látszik, hallatszik, hogy nem akar dumálni, kellemetlen neki, na akkor mit csináljak?

Én értem, hogy nem mindig van jókedve, de ez már 3 hete van, és még semmi feltűnősködés, aki közvetlenebb, azzal könnyebb volt, nem az, hogy mindenki tetszik, csak szeretnék minél több embert ismerni, de a visszahúzódó lányokat nehezebb szóra bírni is, meg amúgy a másik hogy az ő érdekeit is nézem, mert ha akarnám odamehetnék, magyarázhatnék fél napot is, és faggathatnám, de akkor rosszul érezné magát, és azt a pillanatot várná, hogy lelépjek, és ez mit eredményez? Lehetetlen megismerni, hacsak nem ő kezdi.

Ha meg megkérdezed tőlük, mi a baj, zavarlak?

Akkor meg áh, nem, semmi.

Valaki segítsen megérteni a nőket, mert nem megy.

Szerintem lehetetlent kérek XD

2014. szept. 23. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!