Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bepisiltem 16 évesen óra...

Bepisiltem 16 évesen óra alatt az osztály előtt; most mit tegyek? Mit tegyek ha majd gúnyolódnak? Hagyjam ott a sulit?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és tegnap bepisiltem az osztályom előtt.

Nem vagyok felfázva, nem vagyok inkontinens, csak rengeteg Fantát megittam, a tanár nem engedett ki WC-re és, egy idő után, nem bírtam tovább. Bepisiltem. Bepisiltem az egész osztály előtt. Bepisiltem 16 évesen.

És mindenki nézett én pedig felkaptam a táskám és kirohantam és mázlimra a portás nem volt ott, ezért elszaladtam az iskolából.

Itthon nem mondtam el.


Most mit tegyek? Nagyon félek visszamenni oda hétfőn. És ha gúnyolnak, mit tegyek?


Folyton sírnom kell, ha rá gondolok és tegnap végig sírtam és most is sírok.



2014. szept. 27. 15:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
99%

Leginkább a tanár hibája, ha nem enged ki.

Amúgy velem is történt hasonló eset, bár kicsit még fiatalabb voltam, mint most te.

Hétfőn meglátod, hogy hogyan fogadnak, lehet viccelődnek stb. aztán 1-2hét és talán elfelejtik. Ha nagyon cseszegetnek miatta, akkor érdemes lehet iskolát váltani.

Fel a fejjel, bárkivel megeshet.

Legközelebb meg, ha megkérdezed és megint nemet mond, akkor egyszerűen csak sétálj ki, hiszen nem korlátozhat ilyen módon személyi szabadságodban.

2014. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%

Elvileg köteles kiengedni mosdóba, de lehetett volna annyi eszed neked is, hogy nem iszod tele magad.

Menj vissza, és ha gúnyolnak, csinálj viccet magadból, az a legegyszerűbb. Nevessetek együtt, hisz nem történt tragédia!

2014. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
A levélküldőnek: lány vagyok
2014. szept. 27. 16:25
 4/33 anonim ***** válasza:
19%
A levélküldőnek válaszolj levélben, vagy másold be ide is a levelét.
2014. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Az én osztályomba is történt ilyen, de akkor nem érdekelt minket mert tudtuk hogy a gyökér tanár miatt történt meg
2014. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
91%
Nem hiszem, hogy cinkelni fognak. Ők is tisztában vannak a helyzeteddel. Már nem vagytok 12 évesek.
2014. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk is egyszer bepisilt egy lány, asszem 6.-osok voltunk. Szegényt nagyon sajnáltuk, nem szóltunk be neki, fel sem hoztuk a témát, mert tudtuk, mennyire kellemetlen lehet neki.


Ha normálisak az osztálytársaid, akkor nem fognak piszkálni.


Az a tanár meg egy tetves gyökér, imádtam, amikor azzal jöttek, hogy "nagy vagy már, vissza tudod tartani". Persze, csak ha sokszor tartja vissza az ember, akkor hólyagsérve lesz. Legközelebb állj fel és menj ki WC-re. Aztán adjon szaktanárit a nyomoronc. Én is ezt csináltam, aztán mikor beszólt a tanár, hogy kéri az ellenőrzőmet, odaadtam neki és közöltem vele, hogy anyám legjobb barátnőjének a sok pisivisszatartástól lett hólyagsérve, amiből én nem kérek. A tanár nem szólt semmit és visszaadta az ellenőrzőt, utána már kiengedett minket.

2014. szept. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
10%

45 percet hogy nem tudsz kibírni?


Tanárnak meg igaza van. Ha neked engedi, akkor ettől kezdve óra közben mindenki ki-be mászkálna pisilés címszóval.

2014. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

"45 percet hogy nem tudsz kibírni?


Tanárnak meg igaza van. Ha neked engedi, akkor ettől kezdve óra közben mindenki ki-be mászkálna pisilés címszóval."



Azért ezt te sem gondolhatod komolyan. Ha ki kell menni, akkor ki kell menni, nem tilthatja meg senki sem. Ha mégis így lenne, akkor az már sértené az emberi méltóságot, hiszen a legalapvetőbb szükségletét nem tudja kielégíteni.

Az meg főleg nem igaz, ha egynek engedi, akkor mindenki ki akar menni, nem találkoztam még ilyennel.

2014. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
23%

Te milyen sűrűn láttál olyan iskolai órát, ahol valaki kikéredzkedett WC-re? Egyetemen másfél órás egy gyakorlat, és még ott is kibírja mindenki.


Azért attól is függ milyen osztály, iskola az. Simán le tudom képzelni, hogy unalmas az óra, kikérdezkedik a gyerek WC-re, elszív ott egy cigit, lemegy az automatából inni egy kávét, és negyed óra múlva visszamegy? Hogy tudod ezt szabályozni, hogy tényleg pisilni menjen ki az illető?

2014. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!