Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? (Kérdés túl rövid)

Mit tegyek? (Kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim mindig belekötnek mindenbe, amit csinálok, meg mindig piszkálnak. Komolyan minden egyes nap. Már sok helyen olvastam itt gyakorin, hogy az ilyenekre nem kell figyelni, de így én vagyok az akit b..ztatni lehet, ha meg leállok velük ordibálni, akkor meg, hehe, milyen vicces, hogy mérges vagyok. És még 2 évig mellettük vagyok.
2014. szept. 30. 20:54
 1/3 Dobermann213 válasza:

Egyszerűen ne foglalkozz velük.

Ha meg már nem bírod ki akkor akár mennyire is kisiskolás,de szólj a tanárnak!!

Ha az osztályfőnök (vagy éppen aki tanít) nem csinál semmit az ügy érdekében (ezt is cikinek tartod,de hatásos) szólj anyudnak,apudnak tesódnak.Vagy beszéld meg velük,hogy miért kell ezt csinálni.Vagy éppen mondd meg nekik,hogy haggyanak békén.De ha új vagy akkor azért.Nálunk is így van.Ha új akkor azt csesztetni kell minden féleképpen.

2014. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dopajama válasza:
állj a sarkadra, mutasd meg h te is megérdemled a tisztrelete, de semmiképpen ne ordibálj velük mert akk mind2-en tudjuk mi lesz, jót tesz még ha valakinek a családbol elmondod hogy ez könnyitsen a terhen, de nem tul jo ha be is mennek a szüleid , mert akk te leszel az" áruló, vagy félénk nyuszi" én is átéltem. picit hord fenn az orrod, hogy megmutasd komoly vagy, tiszteletet vivsz ki magadnak, a stiluson is változtathatsz de csak addig mig abba nem hagyják, probálj többet társalogni , és barátkozni, hogy nehogy azért szivassanak mert nincsenek barátaid, , és ez jol is jöhet ha van ki mellédálljon, de ne használj ki senkit!!! magabiztosnka kell lenned amennyire csak tudsz, legkisebb jelét sem szabad mutatnod annak h idegesitenek(még akkor sem a mikor belül tombolsz, én már csak tudom) szval ez az én tippem
2014. okt. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmit, ez már marad így.

Ha a sarkadra állsz, azért szenyóznak, ha nem, azért szenyóznak, ha változtatsz, azért szenyóznak...


Gimiben engem nem szerettek, megaláztak, kibeszéltek a hátam mögött és ha velük voltam, oltogattak, beszólogattak.


Jó pár évvel gimi után (lesz már lassan 10) annyit tudok mondani, elmúlik az általános meg a gimi és jön majd az az időszak, amikor totálisan leszrod hogy ki hogy viselkedett akkor Veled, mennyire rosszul bántak Veled, stb.

Hagyjad, hagy csinálják, vedd inkább poénra, nem kell beléjük szerelmesnek lenni; 2 év hamar elrepül és utána soha az életben nem hallasz felőlük.

2014. okt. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!