Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Én vagyok az egyetlen aki nem...

Én vagyok az egyetlen aki nem szereti az osztálytársait?

Figyelt kérdés
Most lettem kilencedikes egy gyűlölömazosztályom. Általánosban nagyon szerettem őket, rengeteget nevettem velük. És hát a mostani helyzetemnagyon nehez. Olyan szinten rosszvelük lenni, hogy márreggel begörcsöl a hasam és szinte az összes órát végigsírom, pedigsosem voltm egy sírós típus. még rátesz egy lapáttal, hogy kollégista lettem,pedig mindigis nagyon ragaszkodtam a szüleimhez és most rettenetesen hiányoznak. Márnem bírom ezt sokáig. Fogalmm sincsmit tehetnék, egész np csaksírok és nagyon rossz kedvem van, úgy érzen, hogy a legszebb, legobbéveimet vesztegetemel. Ugye nem csk én nem szeretem a gimis osztályom? Más is végigcsinálta már? Hogy lehet ezt kibírni? légyzíves segítsetek.

2014. okt. 13. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem ezek a legszebb éveid, ezt csak azok mondják akik egy házig meg egy családig nyújtózkodhatnak az életben, nagyobb dolgokra nem is vágynak.

Én sem szerettem az előző osztályom, kb 1 barátom volt benne. Próbál meg találni egy társaságot, vagy legalább 1 embert akivel jól elvagy.

Nekem is hatalmas nagy változás volt 8.-ból 9.-be menni, mint ha nem 1 évet öregedtem volna, hanem 5-öt.


Amúgy hogyan lehet végigsírni összes órát? Annyira nem rossz az iskola, hogy sírjak miatta.

2014. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Igen, Te.
2014. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

En mar 6 eve vagyok gimis es ugyanazzal az osztallyal vagyok mint nikor kezdtem es meg mindig nem birom oket. Egyszeruen nincs meg az osszhang es alig 1-2 ember van akivel joba vagyok es ugy gondolom, hogy ennyi eleg is. Nem meg mindd szeretni, csak figyeld meg a legszimpibbeket es ha ugy gondolod h kikotttok egymassal akkor peobald meg.

En nem vagyok kolis de akikkel joban vagyok azok azok es ahogy meselnek a kolis eletukrol azt vettem eszre h sokkal kozelebb tudsz ott par emberrel kerulni mint az osztalyban :)

2014. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem szerettem őket nagyon, de mindig volt 1-2 ember akivel elbeszélgettem, és ez már idestova 4 éve, már nincs sok, te is túléled...
2014. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Én is utáltam őket, de szerencsére már megszabadultam tőlük!
2014. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen, 2.2 milliárd iskolás korú emberből te vagy az egyetlen egyedi hópihe, aki ezekkel a roppant komplex és ritka érzésekkel küzd. Egyes, leülhetsz.
2014. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

nem, szerintem még nagyon sokan vannak rajtad kivül. én külföldön jàrok iskolàba és minden évben màs az osztàlyom; volt olyan év amikor nagyon nem szerettem az osztàlyomat, most jobb, de azért most sem igazàn szeretem az osztàlytàrsaimat. szerintem nem ezek a legszebb évek...legalàbbis remélem.

én 4 éve azt mondtam hogy nem fogok kibirni még 5 évet ebben az iskolàban...és most màr nekem egy év sincs hàtra a gimnàziumbol, mégis kibirtam. Probàlj meg ne arra gondolni hogy ezt nem birod sokàig. biztos van legalàbb egy pàr rendes ember az osztàlyodban, azzal baràtkozzàl aki szimpatikus, a többiek mindegy hogy mit csinàlnak; és tudd hogy te ugyis jobb vagy nàluk.

2014. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm azoknak akik képesek voltak normálisan válaszolni:) Remélem hogy ém is túlélem, most még azért is fura, mert egész általánosban voltam az osztályomért, a legjobb barátnőm is itthon van, pedig vele nagyon összenőttem, és ha máshogy csináltam volna, ha nem akarok mindenképp egy erősebb gimibe menni, akkor elmehettem volna itthon is, és akkor az egész gimis éveim nagyszerűek lehetnének, mert a volt osztálytársaim közül sokan ide járnak. De ha más is meg tudta csinálni, akkor talán én is:) A sírás azért van mert rettenetesen unatkozom ott és rosszul érzem magam és úgy érzem hogy elpazarlom az egész tini éveimet. Remélem majd az egyetem jó lesz.:)
2014. okt. 23. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!