Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek gáz ha kicsit...

Szerintetek gáz ha kicsit megijedtem?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok.Jövőre új iskolába megyek ( koliba ).Megismerkedtem egy abba a suliba járó diákkal ahová szeretnék menni.Kérdezgettem egy kicsit ő is kérdezett nem volt semmi gond.Aztán elkezdett intim dolgokról kérdezgetni ezzel sem volt olyan nagy gondom kérdezte hány cm a péniszem meg borotválom-e stb.Vagyis elmondta mire számíthatok.Aztán képet akart a farkamról.Én ebben nem voltam benne.De adtam egy e-mail címet neki, hogy tudjunk beszélni még.De küldött egy képet az ő péniszéről pedig nem kértem!Elég gáz volt szerintem nem vagyok meleg undorítónak tartottam.Azt mondtam neki, hogy nem abba a suliba megyek mert találtam jobbat.Azóta nem is beszélek vele.Attól félek, hogy össze fogok vele találkozni. Egyedül a becenevemet tudja.Szerintem meleg.


Szerintetek gáz ha megijedtem? Ti mit tennétek a helyemben?



2014. okt. 19. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy meleg, vagy szívatta a lehetséges jövendőbeli szecskát. Amúgy nem gáz, hogy megijedtél és szerintem az ég világon ne tegyél semmit. Hagyd a fenébe, az csak rosszabb lenne, ha kötekednél vagy megpróbálnál kiszúrni vele!

Amúgy ha a becenevedet tudja, de képet nem látott rólad (mármint most nem a péniszedre gondolok, hanem az arcodra elsősorban), akkor egyáltalán nem hiszem, hogy rájönne, ki vagy.

2014. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
lehet, csak egy kamus volt, felejtsd el. ne küldj magadról képet, meg arcképet se, így nem fog felismerni... lehet, nem is abba a suliba jár
2014. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én nem küldtem neki képet semmimről.Nem hiszem, hogy szívatás lenne elég hihetően beszélt mindenről.

Köszi egyébként,ment a zöld:)

2014. okt. 19. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Persze, hihetően beszélt. Nem olyan nehéz ám tettetni a koleszos emberkét, közben meg lehet, hogy egy 40 éves homokos pedofil.
2014. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyan ez volt nálam is csak nálam ez egy bi hajlamú srác volt, de átlépet egy szintet ami nekem sok volt és mondtam neki hogy azért a határokat húzzuk meg, azóta se kép se hang.
2014. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Most megnyugodtam:)
2014. okt. 20. 17:30
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg és felejtsd el az egészet. nem fog rájönni, hogy veled beszélt, és te se gondolj rá többé.
2014. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!